• 1
  •  

Łódź – miasto, które nie zasypia

Kluby w Łodzi to jeden z ulubionych tematów mieszkańców miasta – zwłaszcza aktywnych towarzysko studentów. Na ulicy Piotrkowskiej zawsze można spotkać grupy poszukiwaczy rozrywek i wielu zrelaksowanych młodych ludzi, którzy udają się tam, by oderwać się od codziennych obowiązków. Szczególnie w Śródmieściu łatwo odnajdziemy liczne bary i puby, przyciągające klientów nie tylko w weekendy. Centrum Łodzi to także dyskoteki, z których najchętniej korzystają licealiści i... single w każdym wieku. Bez problemu znajdziemy wśród nich miejsca, które najlepiej odpowiadają naszym rozrywkowym oczekiwaniom. Łódzkie kluby organizują zarówno imprezy tematyczne czy sezonowe, jak i koncerty na żywo. Wybierając się na miasto w piątkowy wieczór, często trudno zdecydować się na konkretny lokal. W Łodzi zawsze sporo się dzieje!

Co wyróżnia łódzkie kluby?

Mieszkańcy i przyjezdni są ze sobą w pełni zgodni – Łódź to przede wszystkim niepowtarzalny klimat. Przekłada się to oczywiście na organizowane tutaj imprezy. Liczne dyskoteki gwarantują świetną zabawę do samego rana, a zróżnicowana pod względem muzycznym publika wymusza na właścicielach lokali zróżnicowany, ciekawy repertuar. Puby i bary, które mogą pochwalić się szerokim wyborem regionalnych piw, to także powód do dumy. Które kluby szczególnie warto odwiedzić? Wszystko zależy przede wszystkim od naszego gustu muzycznego oraz indywidualnych upodobań – choćby względem wystroju wnętrz. Industrialny, niemal surowy DOM na OFFie przyciąga miłośników nieco mrocznych, alternatywnych brzmień. Klub Kokoo jest synonimem tego, co modne i pozwala wyszaleć się na parkiecie. Infinity natomiast licznie zbiera w swoim ogródku studentów, wpadających tu na niedrogie piwo z sokiem. Podobnych klubów można by wymienić wiele, a każdy oferuje swoim klientom coś wyjątkowego. Co z prawdziwymi smakoszami złotego trunku? Ci zajrzeć powinni bez wątpienia do PiwPaw, Z Innej Beczki i Piwoteki – to prawdziwa kopalnia smaków. Odnajdą się tu zarówno amatorscy smakosze piwa, jak i prawdziwi koneserzy, poszukujący nowych doznań smakowych.

Kluby z perspektywy łodzian

Nie od dziś wiadomo, że Łódź przyciąga do siebie wszystkich poszukiwaczy weekendowych rozrywek. Odkrywając kolejne miejsca na imprezowej mapie miasta, najlepiej więc poradzić się wytrawnego bywalca. Z pewnością dobrze byłoby osobiście przetestować wszystkie kluby w centrum, lecz nikt z nas nie ma na to czasu. Które z nich należy zatem odwiedzić w pierwszej kolejności? Opinie mieszkańców miasta są podzielone – jedni z nich wybierają kameralne miejsca, w których można spokojnie porozmawiać przy piwie, inni preferują szaleństwo na parkiecie i głośne koncerty. Jak zatem wybrać klub dla siebie? Najlepiej poczytać opinie na ich temat lub zorientować się, jakie gatunki muzyczne królują w określonych miejscówkach. Łódź oferuje w tej kwestii naprawdę ogromną różnorodność!

Jak nie zabłądzić podczas nocnego rajdu po klubach?

Nie każdy imprezowicz zna Łódź jak własną kieszeń, a pojawiające się wciąż w mieście nowe kluby mogą zdezorientować niejedną osobę. Jeżeli chcesz mieć wszystkie informacje na ich temat w jednym miejscu, możesz posłużyć się naszą interaktywną mapą. Umieściliśmy na niej miejsca, które mogą zainteresować lokalnego lub przyjezdnego poszukiwacza rozrywek. Przybliżając widok, z łatwością zapoznasz się z dokładnym położeniem wybranego klubu, a klikając w obiekt, poznasz szczegółowe informacje na jego temat. Pomocne mogą okazać się także opinie internautów, którzy mieli już okazję odwiedzić interesujące Cię miejsce. A może doskonale znasz łódzkie kluby i chciałbyś wypowiedzieć się na ich temat? Koniecznie skomentuj swoje ulubione miejscówki, by zachęcić więcej osób do ich odwiedzenia!

Partnerzy