Kręgle Łódź - lista łódzkich kręgielni

     
  • 1
  •  

Kręgle – pomysł na spędzenie czasu w gronie znajomych

Gra w kręgle cieszy się w ostatnim czasie wielką popularnością wśród przedstawicieli różnych grup wiekowych. To nie tylko świetna zabawa dla całej paczki, ale także rozrywka rozwijająca naszą zręczność i świetny sposób na zintegrowanie grupy graczy. Wybierając się do kręgielni, możemy być pewni, że nie pożałujemy zainwestowanego czasu i pieniędzy. Kręgle to nie tylko rozrywka dla doświadczonych zawodników – częstokroć zdarza się, że to właśnie osoby stawiające swoje pierwsze kroki w tej dyscyplinie okazują się doskonałymi graczami. Zasady są bardzo proste, a zautomatyzowane tory bowlingowe i elektroniczny system naliczania punktów ułatwiają zrozumienie przebiegu rozgrywki. Ponadto wszystkie kręgielnie oferują swoją pomoc i porady dla początkujących. Dobór odpowiedniego sprzętu i stosowanie prawidłowej techniki rzutów nie powinny więc być dla nas niczym trudnym. Nawet jeżeli Twoi znajomi nie próbowali jeszcze wspólnej gry, z pewnością warto zabrać ich kiedyś do najbliższej kręgielni. To także świetna zabawa dla całych rodzin, a nawet dla osób, które dopiero się poznają. W kręgielniach coraz częściej organizowane są eventy firmowe i różnego rodzaju spotkania integracyjne. Gra w kręgle naprawdę pomaga przełamać lody!

Dokąd na kręgle?

Wybierając doskonałą kręgielnię dla swojej paczki, powinieneś zastanowić się, jakie miejsca najchętniej wybierają Twoi znajomi. Łódź daje możliwość znalezienia perfekcyjnego obiektu dla każdego – lokalne kręgielnie cieszą się ogromną popularnością. Grakula w Manufakturze jest znana chyba każdemu łodzianinowi – zlokalizowana w najsłynniejszym łódzkim centrum handlowo-rozrywkowym każdego dnia przyciąga pokaźne grono zupełnie nowych graczy. Od świtu do zmierzchu oferuje aż 28 torów bowlingowych, liczne automaty do gier oraz bary, ponadto jest świetnym miejscem na zorganizowanie imprezy okolicznościowej. W kręgle można zagrać także w coraz popularniejszym wśród studentów Królu Kul w Sukcesji czy w Jazda!Parku Silver w sąsiedztwie Galerii Łódzkiej. Każdy z obiektów gwarantuje wiele godzin rozrywki i niezapomniane sportowe emocje, a także jedyny w swoim rodzaju klimat. Dopiero po odwiedzeniu wszystkich kręgielni możemy z przekonaniem stwierdzić, która z nich najlepiej odpowiada naszym upodobaniom. Warto więc zapoznać się z pełną ofertą łódzkich centrów rozrywki – żadne z nich z pewnością nas nie rozczaruje. Wszystkie kręgielnie w Łodzi zostały zaprojektowane z dbałością o najwyższy komfort i satysfakcję graczy.

Kręgielnie w Łodzi – jak trafić?

Wybierając się na kręgle, prawdopodobnie będziemy skłonni wybrać miejsce zlokalizowane najbliżej naszego punktu startowego – domu, uczelni czy miejsca pracy. W celu odnalezienia kręgielni w swojej okolicy, najlepiej posłużyć się naszą interaktywną mapą, obejmującą największe atrakcje oferowane przez Łódź i okolice. Przybliżając ją, zapoznasz się z dokładną lokalizacją każdego miejsca, co z pewnością ułatwi dotarcie do celu. Klikając w wybrany obiekt, otrzymasz wszystkie niezbędne szczegóły na jego temat, takie jak adres, godziny otwarcia czy ceny poszczególnych rozgrywek. Wszystkie kręgielnie możesz także oceniać i komentować, ułatwiając przyszłym klientom podjęcie decyzji. Zachęcamy do pozostawiania opinii na temat odwiedzonych obiektów!

Partnerzy