Letnie połączenia lotnicze z Łodzi 2022 - są nowe kierunki!

Letnie połączenia lotnicze z Łodzi 2022 - są nowe kierunki!

Międzynarodowy Port Lotniczy im. Władysława Reymonta w Łodzi jest położony w Polsce centralnej i zapewnia wiele atrakcyjnych połączeń. Planując prywatny lub służbowy wyjazd latem 2022 roku, warto poznać siatkę połączeń i przejść do rezerwacji biletu, znajdując atrakcyjne promocje.

Loty z Łodzi – dokąd latem 2022?

Siatka połączeń z łódzkiego lotniska wydaje się stworzona dla turystów zainteresowanych wakacyjnym wypadem na południe Europy. Dolecisz stąd:

  • na greckie wyspy Rodos, Kretę i Zakynthos,
  • do tureckich kurortów Antalya i Bodrum,
  • do bułgarskiego miasta Burgos nad Morzem Czarnym,
  • do hiszpańskiego Alicante,
  • na północ Włoch i znane lotnisko Mediolan-Bergamo.

Do tego dochodzą standardowe loty do Dublina, Londynu i Kijowa, a także na brukselski port Bruksela-Charleroi. Część z tych lotnisk jest miejscem docelowym, związanym z Twoim urlopem. Inne, jak londyńskie czy belgijskie, może być punktem przesiadkowym w dalekiej, transkontynentalnej podróży.

Wyszukiwanie atrakcyjnych lotów z Polski, w tym z lotniska w Łodzi, jest współcześnie bardzo łatwe dzięki internetowym wyszukiwarkom i porównywarkom. I tak jak najtańsze ubezpieczenie OC łatwo znajdziesz na stronie https://najtaniejuagenta.pl/ranking-oc/, tak w sieci działa wiele stron pozwalających dosłownie w chwilę odnaleźć atrakcyjny lot na wakacje w 2022 roku.

Jacy przewoźnicy działają na łódzkim lotnisku?

Siatka połączeń lotniczych z Łodzi jest w dużej mierze uzależniona od oferty współpracujących przewoźników. Aktualnie są to firmy:

  • Ryanair,
  • EnterAir,
  • Bulgarian Air Charters.

Korzystanie z ofert tanich przewoźników w rodzaju Ryanair jest szansą na spore oszczędności w budżecie przeznaczonym na wakacyjny wyjazd. Biletów opłaca się szukać zarówno z dużym wyprzedzeniem, jak i na ostatnią chwilę. W obu sytuacjach można liczyć na spore oszczędności. W dobie inflacji są one bardzo pożądane – można je przeznaczyć np. na obowiązkowe ubezpieczenie OC pojazdu: samochodu czy motocykla (oferty znajdziesz na https://najtaniejuagenta.pl/ubezpieczenie-oc-na-motocykl/).

Podróżuj z Łodzi – pomysły na wakacyjne wyjazdy

Siatka połączeń lotniczych z Łodzi stanowi inspirację do wielu urlopowych wyjazdów. Loty na najbardziej znane greckie wyspy są idealną propozycją dla turystów z Polski, którzy doskonale odnajdują się w śródziemnomorskim klimacie. Antyczne zabytki, wspaniała pogoda i prosta, a zarazem przepyszna kuchnia sprawiają, że wakacje na Krecie, Rodosie czy Zakynthos pozostają w pamięci na długo.

Ciekawym kierunkiem są także tureckie czy bułgarskie kurorty, w których stawia się na turystykę, a oferta pod każdym względem spełnia oczekiwania turystów poszukujących przyjemnych temperatur, wysokiego standardu noclegów czy licznych atrakcji niezbędnych do pełnego wypoczynku. W hiszpańskim Alicante i okolicach nie brakuje apartamentów należących do Polaków lub oferowanych w atrakcyjnych cenach do krótko- i długoterminowego wynajmu. Hiszpańskie słońce, dania i kultura nastawiona na dobrą zabawę i celebrację życia skłaniają do jak najszybszych odwiedzin. Może latem 2022 roku bezpośrednio z Łodzi?

Możemy wymieniać długo. Połączenie do Mediolanu również cieszy się sporym zainteresowaniem, bo największe miasto północnych Włoch kryje w sobie liczne zabytki i atrakcje turystyczne. Kto zresztą nie marzy o zjedzeniu prawdziwej włoskiej pizzy czy wypiciu oryginalnego espresso w kafejce w jednym z zabytkowych zaułków? A zatem przygotuj się do wyjazdu! Zarezerwuj bilety online i poszukaj przydatnych ubezpieczeń na najtaniejuagenta.pl.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy