Czy i dlaczego opłaca się kupić deweloperskie mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim?

Czy i dlaczego opłaca się kupić deweloperskie mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim?

Pierwszą trudną decyzją, jaką musimy podjąć, przymierzając się do zakupu mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim, to ta dotycząca jego pochodzenia owej nieruchomości - chodzi oczywiście o wybór pomiędzy rynkiem pierwotnym i wtórnym. Prawdą jest, że ceny nieruchomości z rynku wtórnego często wyglądają kusząco, niestety zazwyczaj są to tylko oszczędności pozorne. Właśnie dlatego, dzisiaj przedstawimy Ci 4 zalety zakupu nowego mieszkania od developera w Aleksandrowie Łódzkim!

Mieszkanie na miarę Twoich potrzeb

Nowe mieszkania w Aleksandrowie Łódzkim to przede wszystkim wiele możliwości aranżacyjnych. Często już w fazie projektu możesz decydować o kolorach ścian, rodzaju podłóg, typie oświetlenia czy armaturze. Oczywiście możesz również zdecydować się na mieszkanie w stanie deweloperskim i samodzielnie wykończyć mieszkanie, według własnych upodobań.

Zazwyczaj dostępnych jest wiele lokali, możesz więc decydować czy wolałbyś te z oknami na zachód, czy jednak na wschód; na pierwszym czy ostatnim piętrze; komfortową kawalerkę z osobną sypialnią i aneksem, czy może mieszkanie 3- lub 4-pokojowe.

Brak ukrytych kosztów

Największa zmora rynku wtórnego to mieszkanie z „niespodzianką” - niekoniecznie przyjemną. Decydując się na mieszkanie z drugiej ręki, nigdy w pełni nie znasz jego historii: w ścianach mogą kryć się stare instalacje wodne i elektryczne, grzyb, dla niepoznaki przykryty świeżą farbą, zniszczona podłoga pokryta wykładziną dywanową, czy zapach papierosów przytłumiony odświeżaczami…

To tylko kilka z wielu niespodzianek, które mogą na Ciebie czekać w mieszkaniu z rynku wtórnego. Wtedy właśnie okazuje się, że ta „korzystniejsza opcja” nie jest już taka korzystna, a mieszkanie często jest finansową studnią bez dna, bo przed samym wprowadzeniem trzeba je nie tylko odmalować, ale i usunąć wiele ukrytych usterek.

Tego typu przykrych niespodzianek nie mają mieszkania na sprzedaż w Aleksandrowie Łódzkim oferowane przez profesjonalnych deweloperów, takich jak https://www.osiedlealeksandria.pl. To ogromna zaleta mieszkań z rynku pierwotnego. Dodatkowo przepisy gwarantują nabywcy nowego mieszkania naprawę wszelkich usterek oraz wad, które powstały w ciągu 5 lat od daty nabycia lokalu. Wady, które nie powstały w wyniku szkodliwych działań właściciela lokalu, powinny zostać usunięte bez obciążania go kosztami.

Czy i dlaczego opłaca się kupić deweloperskie mieszkania w Aleksandrowie

Nowoczesne rozwiązania = niższe koszty eksploatacyjne

Nowe budownictwo to nowoczesne technologie budowania z wykorzystaniem materiałów, które wykazują lepsze właściwości izolacyjne, mają lepszą akustykę i są bardziej wytrzymałe, dzięki czemu budynki nie wymagają ciągłych remontów.

Do tego dochodzą jeszcze nowe, szczelne okna, często z założonymi roletami zewnętrznymi, które dodatkowo wpływają na ich szczelność. Wszystkie te rozwiązania przekładają się na dużo niższe rachunki za prąd czy ogrzewanie, a także mniejsze składki na tzw. fundusz remontowy.

Inwestycja na przyszłość

Zakup nowego mieszkania to doskonała inwestycja na przyszłość. Dużo osób kupuje dzisiaj mieszkania z zamiarem ich wynajmu lub dalszej odsprzedaży w przyszłości. Mieszkanie zakupione bezpośrednio od dewelopera będzie zawsze miało większą wartość rynkową niż to z długą listą byłych właścicieli!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy