Jak rozwiązać problem toalety na działce

Jak rozwiązać problem toalety na działce

Jeśli Twoja działka to miejsce, w którym spędzasz większość ciepłych weekendów, to oznacza, że problem toalety na działce z pewnością Ciebie dotyczy.

Jeśli Twoja działka to miejsce, w którym spędzasz większość ciepłych weekendów, to oznacza, że problem toalety na działce z pewnością Ciebie dotyczy.

Jeżeli ogródki działkowe, np. typu ROD, nie zapewniają dostępu do kanalizacji, rozwiązaniem są toalety turystyczne, które nie wymagają podłączenia do sieci wodno-kanalizacyjnej, co sprawia, że są bardziej praktyczne. Można je postawić w domku działkowym, co znacznie zwiększa komfort korzystania z toalety. Nasi klienci najbardziej doceniają toalety Thetford ze względu na swoją poręczność oraz wytrzymałość, a przy tym ich obsługa jest bardzo prosta. Dodatkowo produkty eksploatacyjne (m.in. płyny) są bardzo wydajne i oszczędne dla naszego portfela.

Toaleta na działkę – którą wybrać? Wszystko zależy od potrzeb użytkownika. Najważniejsze różnice pomiędzy toaletami przenośnymi to wysokość, pojemnością i dodatkowe ułatwienia (np. wskaźnik zapełnienia zbiornika na nieczystości). Toalety z dawnej serii Excellence i obecnej 565, tj. 565P oraz 565 Ellectric polecane są dla osób starszych, ponieważ stanowią najwyższy dostępny na rynku model toalety Thetford. W przypadku podróży z dziećmi sprawdzi się najmniejszy dostępny model, tj. Porta Potti MT (dawniej Porta Potti MG). Warto również zwrócić uwagę na pojemność zbiornika na wodę czystą oraz nieczystości – większe zbiorniki sprawdzą się lepiej przy większej ilości użytkowników toalety. Najczęściej kupowanymi toaletami są Thetford Porta Potii XG oraz XGL. Model XGL jest wyposażony we wskaźnik zapełnienia dolnego zbiornika na nieczystości.

Dostępne są również toalety turystyczne, które można przymocować do podłoża. Służą do tego specjalne zestawy do mocowania lub płyty podłogowe. Dzięki takiemu mocowaniu toalety po podłogi poprawisz jej stabilność.

W każdej toalecie turystycznej należy używać płynów, oddzielnie do zbiornika na wodę czystą i oddzielnie do zbiornika na nieczystości. Rekomendowane jest również stosowanie specjalnego papieru toaletowego, który rozpuszcza się w wodzie dużo łatwiej i szybciej niż papier toalety dostępny w drogeriach.

Ciekawym i nowoczesnym rozwiązaniem na działce są również toalety kompostujące, które doskonale sprawdzają się w domkach letniskowych oraz ogródkach działkowych. W toaletach tego typu ciekłe i stałe nieczystości są odseparowywane od siebie. Proces utylizacji nieczystości nie wymaga dodatkowych środków chemicznych, co sprawia, że toalety te są ekologiczne.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy