Paczkomaty blisko Ciebie w Łodzi

Paczkomaty blisko Ciebie w Łodzi

Nadawaj i odbieraj paczki szybko, wygodnie i bez niepotrzebnych formalności.

Łódź Górna ma nowy paczkomat!

Liczba paczkomatów w Polsce przekroczyła już 7000 i rośnie z każdym dniem. InPost dba o to, byśmy wygodnie odbierali swoje przesyłki, a także szybko i sprawnie otrzymywali zamówione przez internet towary. To także ogromne udogodnienie dla osób, które często wysyłają paczki, np. prowadząc sprzedaż online. Dzięki rozwiązaniom jakie oferuje InPost, paczki docierają do adresatów nawet w ciągu 24h od wysłania, a za usługę płacimy naprawdę niewiele. Warto też wskazać na aspekt ekologiczny. Ponieważ kurier nie musi jeździć po całym mieście od adresata, do adresata, a zostawia kilka, do kilkudziesięciu paczek w jednym miejscu, ogranicza emisję spalin. Wiele osób uda się bowiem po odbiór przesyłki pieszo lub przejeżdżając po drodze, bez nadrabiania dodatkowych kilometrów i marnowania czasu w korkach, których w Łodzi nie brakuje.

Od niedawna możemy używać paczkomatu na ul. Tuszyńskiej 22, w sąsiedztwie Żabki https://inpost.pl/paczkomat-lodz-lod08a-tuszynska-22-paczkomaty-lodzkie. Jeśli mieszkasz w tej okolicy, odbieraj swoje przesyłki pieszo. Spacer na świeżym powietrzu przyniesie Ci dodatkowe korzyści. Weź ze sobą psa, dziecko, teściową i spędźcie wspólnie czas. Wolicie dalsze spacery? Zamawiajcie do bardziej odległych paczkomatów. Wykaz wszystkich punktów w swoim mieście znajdziecie na stronie: https://inpost.pl/paczkomaty-lodz.

Jak odebrać paczkę InPost?

Procedura została skrócona do niezbędnego minimum. Gdy Twoja paczka wyląduje w skrytce, otrzymasz wiadomość mailową z liczbowym kodem odbioru oraz kodem QR. Wystarczy wprowadzić właściwe cyfry za pomocą klawiatury na monitorze maszyny lub zeskanować kod QR. Blokada właściwej przegródki zostanie zwolniona i będziesz mógł zabrać swoją paczkę. Jeśli cenisz sobie czas, zainstaluj aplikację mobilną InPost na swoim telefonie. Wówczas otworzysz skrytkę jednym kliknięciem. Nie będziesz musiał nawet podchodzić do ekranu maszyny, także żadna kolejka Ci nie grozi.

Jeśli nie możesz udać się po odbiór osobiście, nie ma problemu, by zrobił to za Ciebie ktoś inny. Wystarczy udostępnić mu właściwy kod.

Jak nadać przesyłkę w paczkomacie?

Paczkomaty umożliwiają wysyłanie towarów w sposób sprawny, wygodny i absolutnie intuicyjny. Nie lubisz formalności? Skorzystaj z opcji Szybkich Nadań online. Do wykonania zlecenia, nie musisz nawet wychodzić z domu. Wejdź w odpowiednią zakładkę na stronie internetowej InPost, wybierz jak dużą paczkę chcesz wysłać, uzupełnij swoje imię i nazwisko, adres mailowy oraz numer telefonu. Analogicznie uzupełnij część dotyczącą adresata i wybierz startowy oraz docelowy paczkomat. Aby zapłacić za usługę, użyj karty płatniczej lub kodu BLIK. Kiedy wygeneruje Ci się etykieta, wydrukuj ją i umieść na paczce. Teraz wystarczy udać się do właściwej maszyny, zeskanować kod i umieścić przesyłkę w skrytce. Na maila otrzymasz potwierdzenie nadania, Twój odbiorca zaś zostanie poinformowany o tym, że jego paczka wyruszyła i może ją śledzić.

Nadawanie paczek przestało być kłopotliwe. Dzięki InPost, nie musisz stać w kolejkach, ani oczekiwać spóźniającego się kuriera. Ciesz się tym, co daje InPost, korzystaj z paczkomatów.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy