Polska marka Ecoperla - jak wyglądała droga do sukcesu?

Polska marka Ecoperla - jak wyglądała droga do sukcesu?

Ecoperla to prężnie rozwijająca się na rynku polska marka domowych stacji uzdatniania wody. Mimo niezbyt długiego stażu, marka zyskuje coraz większe grono zwolenników. Komu zawdzięcza swój sukces? Skąd wziął się pomysł na stworzenie marki Ecoperla oraz jaka idea przyświecała projektantom urządzeń?

Długoletnie doświadczenie drogą do sukcesu

Ecoperla to polska marka urządzeń filtracyjnych, oferująca najwyższej jakości filtry kuchenne oraz stacje uzdatniania wody przeznaczone do gospodarstw domowych. Marka powstała nie tak dawno, jednak nie można jej zarzucić braku profesjonalizmu czy zaangażowania. To wszystko dzięki ogromnej wiedzy oraz doświadczeniu inżynierów firmy Klarsan – jednego z liderów uzdatniania wody na polskim rynku. To właśnie eksperci firmy Klarsan, specjaliści inżynierii uzdatniania wody, stoją za stworzeniem tej wyjątkowej marki i opracowaniem najwyższej klasy, eleganckiej oferty produktów.

Klarsan - wartościowa firma z tradycjami

Swoją przygodę na rynku uzdatniania wody Klarsan rozpoczął już kilkanaście lat temu, bo w 2007 roku. Od początku działania firma kieruje się ustalonymi wartościami. Stawia na doświadczonych i wykwalifikowanych ludzi, którzy nieustannie dbają o najwyższą jakość obsługi klienta. Ponadto Klarsan stale się rozwija, poszukując innowacyjnych rozwiązań. Wszelkie wykorzystywane komponenty są testowane pod kątem wytrzymałości, wydajności oraz efektywności. Co więcej, proces usługi związany z doborem stacji uzdatniania wody jest kompleksowy - począwszy od analizy wody oraz testów obciążeniowych, kończąc na projektowaniu systemów dostosowanych do indywidualnych potrzeb, montażu, serwisie. Dzięki temu firma cieszy się ogromnym zainteresowaniem i może pochwalić się licznymi realizacjami, w których przygotowano wodę o przeznaczeniu przemysłowym, socjalno-bytowym czy też rekreacyjnym. A to jeszcze nie wszystko!

Właściciel pozostaje w dobrych relacjach, a zarazem stale współpracuje z uznanymi, światowymi liderami rynku uzdatniania wody, takimi jak m.in. amerykański Clack czy włoski Atlas Filtri. Te czynniki pozwalają zaoferować usługi w najwyższym standardzie. Każdy klient jest kompleksowo obsługiwany i w każdym momencie użytkowania stacji uzdatniania wody może liczyć na pomoc techniczną – to zasługa indywidualnego podejścia firmy Klarsan do każdej sprawy. Zdecydowanie można zauważyć ogromne zaangażowanie ze strony inżynierów firmy – stawiają na ciągły rozwój i polepszanie usług. Jednak dlaczego w takim razie firma postanowiła pójść o kolejny krok dalej? Skąd pomysł na stworzenie oddzielnej marki produktów?

Ecoperla i Klarsan - bezkonkurencyjna jakość, dwa przeznaczenia

W ostatnich latach można zauważyć zdecydowany wzrost zainteresowania stacjami uzdatniania wody. Rynek stale się powiększa, oferując coraz to nowsze i bardziej różnorodne rozwiązania do domu. Jednak pomimo znacznego wyboru między producentami, nie każdy z nich oferuje urządzenia dopracowane w stu procentach. Większość produktów odstrasza przemysłowym charakterem, a ponadto wśród ludzi nadal brakuje świadomości na temat poszczególnych problemów z wodą, czy też działania takich urządzeń filtracyjnych.

Eksperci firmy Klarsan zauważyli pewne podobieństwa między realizowanymi systemami uzdatniania wody do domu. Tak powstał pomysł na markę Ecoperla. Celem było rozdzielenie dwóch marek na tę, zajmującą się przemysłowym stacjami uzdatniania wody (Klarsan), przez co bardziej szczegółowymi i większymi projektami oraz tę, która będzie posiadać stałą, szeroką ofertę stacji uzdatniania wody, dostosowaną do potrzeb gospodarstw domowych (Ecoperla).

Innowacyjne urządzenia polskiej marki Ecoperla

Oferta polskiej marki Ecoperla od początku miała zawierać szereg maksymalnie wydajnych, prostych w obsłudze i oszczędnych urządzeń, złożonych z najlepszej jakości komponentów. Oprócz tego równie ważna była sama ich estetyka i wygląd – produkty marki Ecoperla miały przyciągać swoim designem, wygodą użytkowania oraz ekonomicznością.

W ten sposób powstała oferta, podzielona na różne kategorie. Pierwszą z nich są filtry kuchenne, które zapewniają użytkownikowi idealnie czystą, smaczną wodę do picia prosto z kranu. Niektóre z nich zostały oznaczone specjalnym znakiem „Think Green with Ecoperla”. Posiadają go produkty, które mogą przyczyniać się do ochrony środowiska.

Kolejną grupą urządzeń są stacje uzdatniania wody przeznaczone zarówno do mniejszych, jak i większych gospodarstw oraz do każdego ujęcia wody – miejskiej oraz studziennej. Ofertę polskiej marki Ecoperla dopełniają przydatne akcesoria, środki do pielęgnacji oraz systemy zabezpieczające i usprawniające działanie urządzeń – Ecoperla Security System, Ecoperla Perfect System i Ecoperla Smart System.

Pełną gamę i dokładne informacje o ofercie znajdziesz na oficjalnej stronie polskiej marki Ecoperla.

Zalety uzdatniania wody z polską marką Ecoperla - infografika

Polska marka Ecoperla lubi dzielić się wiedzą!

Kolejnym ważnym momentem w rozwoju polskiej marki było powstanie oficjalnego kanału Ecoperla na Youtube w 2019 roku. Regularnie pojawiają się na nim recenzje urządzeń filtracyjnych, jak również materiały zawierające wiele merytorycznych informacji na temat uzdatniania wody. Kanał polskiej marki Ecoperla cieszy się coraz większą popularnością i zyskuje grono wielbicieli. Zamieszczane na kanale filmy są tworzone w celu wyjaśnienia schematów działania poszczególnych technologii uzdatniania wody, jak również konkretnych urządzeń, tak aby usprawnić ich obsługę klientom. Jest to dopełnienie całej działalności polskiej marki Ecoperla.

Poczuj na co dzień piękno czystej wody!

Jeśli szukasz rozwiązania do poprawy jakości wody w swoim domu, urządzenia filtracyjne polskiej marki Ecoperla mogą być idealnym wyborem. Zostały stworzone specjalnie do różnych potrzeb gospodarstw domowych i zapewniają maksymalnie wydajne, efektywne oraz wygodne w użytkowaniu działanie. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat działania konkretnych technologii uzdatniania wody, zajrzyj na kanał YouTube marki Ecoperla. Przekonaj się o najwyżej jakości produktów tej marki i dołącz do grona zadowolonych użytkowników! Urządzenia do uzdatniania wody polskiej marki Ecoperla znajdziesz w sklepie internetowym Ultrafiltracja.pl

Inne z tej kategorii:

1 komentarz

  1. malgosia 3 września 2020 (10:02)

    mam zmiękczacz wody od nich, z czystym sumieniem polecam firme :) profesjonalisci

Dodaj komentarz

Partnerzy