Toalety przenośne – ile kosztuje wynajem?

Toalety przenośne – ile kosztuje wynajem?

Toaleta przenośna to niezbędne wyposażenie każdego placu budowy albo eventu na świeżym powietrzu. Zamiast jednak kupować mobilne WC, lepiej je wypożyczyć. Ile kosztuje wynajem przenośnej toalety?

Wynajem toalety przenośnej – cennik

Koszt wypożyczenia mobilnej toalety zależy od kilku czynników, m.in. wyposażenia kabiny, liczby użytkowników korzystających z WC i dodatkowych usług serwisowych, obejmujących regularne opróżnianie i czyszczenie WC. Ważna jest też lokalizacja. Teren, na którym użytkowana będzie toaleta, ma bowiem duże znaczenie z perspektywy wyboru właściwej kabiny, a to z kolei przekłada się na cenę wynajmu. Kolejny czynnik wpływający na cenę to okres realizacji usługi, ponieważ stawki dla krótkoterminowego wypożyczenia różnią się od stawek dla długoterminowego wynajmu. Niezwykle istotny jest też rodzaj kabiny. Firmy zajmujące się wypożyczaniem toalet oferują różne typy i modele konstrukcji, np. z większą liczbą sedesów, zwiększoną pojemnością zbiornika, przeznaczone dla dzieci lub osób niepełnosprawnych czy też z dodatkowym wyposażeniem obejmującym umywalkę, dozowniki na mydło, lustro oraz inne akcesoria.

Zestawienie tak wielu czynników powoduje, że niełatwo jest ustalić jedną konkretną cenę wynajęcia kabin przenośnych. Wycena usługi jest zatem zawsze wykonywana indywidualnie. Generalnie jednak wypożyczenie mobilnej toalety nie jest nadmiernym obciążeniem dla budżetu inwestora. Cena wynajęcia standardowej kabiny z serwisem raz w tygodniu to średni wydatek rzędu 200-250 zł netto na miesiąc. Wypożyczenie WC ze standardowym wyposażeniem i białym dachem, który sprawia, że wnętrze nie nagrzewa się nadmiernie w lecie, wraz z 2 usługami czyszczenia w tygodniu to z kolei koszt wynoszący ok. 270-330 zł netto miesięcznie. Cena wynajmu wzrasta wraz z wyposażeniem kabiny w dodatkowe akcesoria. Podkłady higieniczne, dozownik płynu do dezynfekcji, dodatkowe oświetlenie LED, lustro i haczyk na ubranie podwyższają standard kabiny, a tym samym zwiększają koszt wypożyczenia o przynajmniej kilkadziesiąt złotych względem wcześniejszej opcji. Najdroższe modele wyposażone m.in. w umywalkę, oświetlenie LED i system spłukiwania czystą wodą to wydatek rzędu minimum 350-370 zł netto za miesiąc, z 2 serwisami w tygodniu.

Wynajmij toalety przenośne – Łódź i okolice

Jeśli chodzi o toalety przenośne Łódź, podobnie zresztą jak inne większe i mniejsze miasta w Polsce, oferuje duże możliwości w zakresie wynajmu. Profesjonalne wypożyczalnie dostarczają kabiny o różnorodnym przeznaczeniu, wielkości i wyposażeniu. Aby w prosty i szybki sposób wynająć toaletę przenośną w Łodzi, wystarczy skorzystać z oferty serwisu Śmieci.eu. To nowoczesna platforma pomagająca w wypożyczeniu mobilnego WC. Specjaliści zapewniają profesjonalne usługi na terenie całej Polski. Obsługują klientów ze wszystkich województw, gwarantując sprawdzonych przewoźników i konkurencyjny ceny, w tym atrakcyjne rabaty w przypadku dłuższej współpracy. Zapewniają duży wybór kabin o różnych konfiguracjach, wyróżniających się funkcjonalnością, trwałością i estetyką.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy