Z czym łączyć białe płytki łazienkowe?

Z czym łączyć białe płytki łazienkowe?

Olej śmiałe barwy i ciesz się czystą, dopracowaną prostotą – białe płytki łazienkowe są aktualnie prawdziwym hitem wnętrzarskim! W dzisiejszym poradniku dowiesz się, jak stworzyć błyszczącą białą łazienkę, używając białych i podobnych neutralnych odcieni w swojej glazurze i dobierając do nich dopasowane elementy wyposażenia.

Z czym łączyć białe płytki łazienkowe?

Inspiracją do stworzenia tego artykułu był sklep z płytkami Plytki24.pl – warto do niego zajrzeć nie tylko ze względu na to, że można tam znaleźć płytki, o jakich mowa, ale też temu, że są to propozycje od najlepszych producentów glazury, jak:

Zatem czas na gotowe pomysły do wykorzystania w łazienkach, w których króluję płytki łazienkowe w kolorze białym.

Białe płytki w łazience – z czym je łączyć, jak podkreślić?

Białe łazienki nie muszą być nudne. Aby odważyć się wejść z nimi na wyższy poziom dekoracji, wybierz kontrastowe kolory. Jeśli chodzi o białe płytki podłogowe zapewniają niemalże gwarancję, że będziesz się cieszyć stylową łazienką. Mosiężny sprzęt doda tak wystrojonej łazience współczesnego wyglądu. Jeśli chcesz uzyskać właśnie taki efekt, być może warto pójść właśnie w tę stronę?

Kolejny pomysł na białą łazienkę: dodaj do niej duże lustro, które łączy w sobie klasyczną, współczesną i wiejską stylistykę. Marmurowy blat umywalki będzie w takim układzie pięknie łączyć się z marmurową ceramiką. Jeśli chcesz uzyskać wysokiej jakości wygląd, który nie rozbije domowego budżetu – to jest ten kierunek.

Pięknie jest również wtedy, gdy w klasycznej białej łazience panuje symetria. Dodaj zwykłe lustro, ale zaszalej, gdy chodzi o ciekawe uchwyty – to prosty sposób na wniesienie do całości dodatkowego uroku. Mieszanka marmuru – widoczna w blatach, podłodze i otoczce wanny - dodaje wizualnego efektu elegancji, co całkowicie wpisze się w klimat tak urządzonego pomieszczenia.

Pamiętaj, że są to wyłącznie przykładowe pomysły. Wejdź na https://plytki24.pl/ i zainspiruj się do własnych, a z pewnością będziesz cieszyć się piękną łazienką w unikatowym stylu!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy