Akcesoria do łóżeczka niemowlęcego – co kupić?

Akcesoria do łóżeczka niemowlęcego – co kupić?

Wyposażenie łóżeczka niemowlęcego w bezpieczne, praktyczne, a do tego stylowe akcesoria to nie lada wyzwanie. Producenci artykułów dziecięcych nieustannie wypuszczają na rynek nowe produkty, a to nie ułatwia zadania… Czujesz się zagubiony w kompletowaniu produktów do kącika wypoczynkowego maluszka? Pomożemy Ci przebrnąć przez ten etap!

Pościel niemowlęca z ochraniaczem

Pościel do łóżeczka dla niemowlaka to niezbędny produkt na liście wyprawkowej. Do wyboru są zestawy 2-elementowe, w skład których wchodzi poszwa na kołderkę i poszewka na poduszkę lub zestawy 3-elementowe, gdzie oprócz wymienionych wyżej elementów znajduje się jeszcze ochraniacz na szczebelki łóżeczka. Który wariant wybrać?

Jeśli cenisz sobie dopasowanie estetyczne, porządek aranżacyjny, to pościel niemowlęca z ochraniaczem będzie idealna. Być może masz już wypatrzony ochraniacz innej marki, lub wpadł Ci w oko bardzo modny ostatnio ochraniacz typu warkocz, wówczas dogodnym rozwiązaniem będzie standardowy zestaw pościeli.

Kokon niemowlęcy

Produkt, jakim jest kokon dla niemowlaka, zyskuje na popularności i nie ma w tym nic dziwnego. To gadżet wielofunkcyjny, który ułatwia opiekę nad dzieckiem. Co więcej, dzięki niemu noworodek ma zapewnione ciepło i bezpieczeństwo porównywalne do tego, kiedy był jeszcze w brzuchu mamy.

Cechą charakterystyczną gniazdka niemowlęcego są wysokie brzegi, które zabezpieczają przed przekręceniem się dziecka, tworząc przestrzeń bezpieczną do snu i zabawy. Boki kokonu niemowlęcego można regulować za pomocą sznureczków, a co za tym idzie, dopasować do wieku czy wzrostu maluszka. A gdzie wykorzystuje się ten produkt? Możesz być zaskoczony, bo nie tylko w łóżeczku niemowlęcym, ale i łóżku rodziców, a nawet w wózku dziecięcym. Nierzadko służy jako mata do zabawy.

 

Zabawki do łóżeczka niemowlęcego

Czy wiesz, że w pokoju noworodka powinno się unikać nadmiaru przedmiotów, przeładowania? Może to wpłynąć negatywnie na dziecko, które dopiero zaczyna odkrywać świat. Jeśli chodzi o pierwsze zabawki, zupełnie wystarczą: karuzela nad łóżeczko dziecięce oraz miękka przytulanka. Możesz rozważyć klasyczną maskotkę – miękką i przyjemną w dotyku lub kultowego szumiącego misia – maskotkę z mechanizmem szumiącym, odtwarzaczem kołysanek, a nawet czujnikiem snu.

 

Wszystkie produkty wymienione w artykule kupisz w sklepie internetowym Smykoland.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy