Czapki dla dziewczynek ‒ najmodniejsze czapki dla małej księżniczki

Czapki dla dziewczynek ‒ najmodniejsze czapki dla małej księżniczki

Każda dziewczynka lubi się stroić, także zimą. Dlatego wybierając dla małej księżniczki nakrycie głowy, pamiętaj nie tylko o względach praktycznych, ale również o modzie.

Żeby dziecko chętnie nosiło czapkę, nie wystarczy je przekonać, że dzięki temu nie zmarznie. Dlatego czapki dla dziewczynek powinny być nie tylko ciepłe, ale również odpowiadające gustom małej modnisi. Zebraliśmy najciekawsze trendy na zimę, żeby ułatwić ci wybór idealnej czapki dla małej dziewczynki.

 

Czapki dla dziewczynek ‒ z dużym pomponem

Już od kilku sezonów w modzie nie tylko dziecięcej królują czapki z pomponami. Im większe i bardziej puchate, tym lepsze. Dobrze również, jeśli czapki dla dziewczynek mają naszyte biżuteryjne ozdoby. Warto wybrać szczególnie model czapki z dwoma pomponami, które jednoznacznie nawiązują do lubianych przez dzieci zwierzątek, na przykład misia pandy. Miłe w dotyku ozdoby: ze sztucznego futerka albo wełny również przypadną do gustu małej modnisi.

Czapki dla dziewczynek ‒ zwierzęce motywy

Dziewczynki lubią się przebierać i stroić, dlatego wybierz dla nich czapkę, która będzie przypominała misia, szopa-pracza albo kotka. Wyszywane oczy i nosek zwierzątka z pewnością przypadną do gustu dziewczynkom. Ciekawe są również modele z plecionymi warkoczykami po bokach, na przykład zakończonymi małymi pomponami. Możesz je zawiązać pod szyją albo pozostawić swobodne.

Czapki dla dziewczynek ‒ motywy z bajek

Czapki z motywami z bajek to zawsze trafiony wybór. Nie tylko cieszą dziecięce oczy feerią barw oraz kształtów, ale także zachęcają dziecko do naciągania czapki na głowę. Dziewczynki przepadają zwłaszcza za postaciami księżniczek albo bohaterami bajek takich, jak: My Little Pony czy Hello Kitty. Z mody nie wyszła również Myszka Minnie. Jeśli ponadto czapka ma biżuteryjne naszycia albo ciekawe aplikacje, to sukces gwarantowany. Do takiej czapki warto dobrać również inne elementy zimowej garderoby: rękawiczki i szalik.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy