Energylandia – w królestwie szalonej zabawy

Energylandia – w królestwie szalonej zabawy

Wakacje, lato, zabawa - co za wspaniałe połączenie! Gdy temperatura rośnie, stajemy się bardziej skorzy do oderwania się od codzienności i zanurzenia w pozytywne, rozrywkowe szaleństwo. I nie ma miejsca, gdzie można bawić się lepiej, niezależnie od wieku, niż Energylandia.

Rodzinny Park Rozrywki

Energylandia , znajdująca się w małopolskim Zatorze, jest Parkiem Rozrywki (https://westerncamp.pl/energylandia-atrakcje-dla-dzieci-i-doroslych-przewodnik-co-warto/) dla młodszych i starszych. Jej specjalnymi Gośćmi są od początku działania rodziny z dziećmi. To dzieciom zadedykowano w całości aż dwie strefy parku — Bajkolandię i Strefę Familijną. Do atrakcji przeznaczonych dla najmłodszych gości dołączają też strefy Smoczy Gród i Aqualantis. Choć niektóre z ich kolejek czy twisterów mają ograniczenia wiekowe, to wiele atrakcji dostępnych jest już dla dzieci w wieku 6, a nawet 2 lat.

Kolorowe, pełne życia i zamieszkane przez fantastyczne stwory krainy, które tworzą Energylandię,  pobudzają dziecięcą wyobraźnię. Rodzice zaś mogą tu się poczuć trochę jak podczas powrotu do dziecięcych czasów. Nie oznacza to, że nie znajdą w nich atrakcji, które sprawią przyjemność także im. Niektóre kolejki i karuzele w Strefie Familijnej rozwijają większe prędkości, a symbolem Strefy Aqualantis jest roller coaster Abbysus.

Latem Rodzinny Park Rozrywki rozszerza się o największy w Polsce odkryty park wodny Water Park z kilkoma basenami, kilkudziesięcioma zjeżdżalniami, wodnym placem zabaw oraz miejscami do odpoczynku.

Ekstremalna rozrywka rodem z Energylandii

Drugim filarem Energylandii są atrakcje ekstremalne przeznaczone dla nieco starszych i wyższych Gości. Będą się na nich bawić doskonale dorośli oraz młodzież. Mega Coaster Hyperion, wooden Coaster Zadra, roller coastery Mayan, Abbysus czy Speed to tylko niektóre z możliwości podnoszenia adrenaliny. Nie można zapominać o twisterach, wahadłach, wieży swobodnego spadania i wielu innych atrakcjach, które pozwalają oddać się pozytywnemu i radosnemu szaleństwu.

Co najważniejsze, ta dawka szaleństwa jest całkowicie bezpieczna i w pełni kontrolowana. Regularne przeglądy, wykwalifikowana obsługa, stała kontrola przed każdym startem, zespół ratowników w Parku Wodnym to tylko nieliczne z podejmowanych działań na rzecz bezpieczeństwa. Dzięki temu każdy, kto odwiedza Energylandię, może myśleć tylko o nieskrępowanej zabawie.

Energylandia – przedłuż swój pobyt

Stały rozwój Energylandii i powiększanie zarówno jej powierzchni, jak i liczby atrakcji sprawiają, że kilkugodzinny pobyt przestaje wystarczać, by w pełni korzystać z atrakcji. Dlaczego więc nie przedłużyć pobytu? Tuż obok znajduje się komfortowy kompleks Western Camp (https://westerncamp.pl/tipi/) utrzymany w klimacie Dzikiego Zachodu. To nie tylko możliwość odpoczynku i nabrania sił przed kolejnym dniem pełnym rozrywek, ale także kolejna przygoda podczas noclegu w Domku Szeryfa, Indiańskim Tipi czy Wozie Kowbojskim, która na długo pozostanie w pamięci.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy