Najdroższe i najtańsze zabawki Bruder - co proponujemy?

Najdroższe i najtańsze zabawki Bruder - co proponujemy?
Bruder to jedna z najlepiej znanych marek oferujących wysokiej jakości zabawki dla dzieci. Są one wykonane z wytrzymałego tworzywa sztucznego i odwzorowują prawdziwe pojazdy rolnicze, budowlane oraz użytkowe.

Miniaturowe modele cieszą się też sporą popularnością wśród dorosłych kolekcjonerów. Sklep z zabawkami Bruder ma w swojej ofercie zarówno tańsze, jak i droższe produkty. Na które z nich warto się zdecydować?

Najtańsze zabawki Bruder - najlepsze propozycje

Miniaturowe modele stworzone przez niemiecką markę Bruder nie należą do najtańszych. Ich cena wynika jednak z wysokiej jakości wykonania oraz trwałości. Dzięki temu doskonale znoszą nawet bardzo intensywną zabawę. Osoby, które chciałyby zakupić tańszą zabawkę mogą zdecydować się np. na minikoparki lub miniwywrotki. Zostały one wykonane w skali 1:16. Takie modele również oferują kilka ciekawych funkcji. Są wyposażone m.in. w ruchome elementy. Miniwywrotka posiada zdejmowalny sprzęg przyczepowy, ruchomą skrzynię ładunkową, przegubowy układ jezdny oraz opony z bieżnikiem. Dzięki temu można wykorzystać ją zarówno podczas zabawy w domu, jak i na podwórku.

Jednym z najtańszych produktów, które oferuje sklep z zabawkami Bruder jest też ładowarka kompaktowa czołowa Schaffer. Przegubowe ruchome ramię oraz tylny sprzęg pozwalają na dołączenie innych akcesoriów.

Najdroższe modele zabawek Bruder - na co warto się zdecydować?

Najdroższą zabawką w ofercie Bruder jest maszyna budowlana MACK Granite z dźwigiem Liebherr. Na szczególną uwagę zasługują jej spore rozmiary. Największą atrakcją jest żuraw, który rozsuwa się do wysokości 1,3 m. Można także regulować jego kąt wychylenia. Sklep z zabawkami Bruder ma też w swojej ofercie ciągnik gąsienicowy John Deere 9620 RX. To jeden z najdroższych modeli z asortymentu. Wyróżnia się napędem gąsienicowym, przeszkloną kabiną kierowcy oraz innowacyjnym układem kierowniczym. Pojazd jest kompatybilny z figurkami z serii bWorld oraz innymi maszynami.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy