Podnieś swoje umiejętności w zakresie języków obcych

Podnieś swoje umiejętności w zakresie języków obcych

Wybór odpowiedniej szkoły to ważna decyzja dla każdej osoby, która chce podnieść swoje umiejętności w zakresie języków obcych. Dobór odpowiedniej formy kursu i poziomu nauczania ułatwi i przyspieszy uzyskanie satysfakcjonujących wyników. W szkole języków obcych Berlitz z pewnością każdy znajdzie zajęcia odpowiadające jego potrzebom i planom.

Bogaty wybór i duże doświadczenie

Berlitz posiada bardzo szeroką ofertę kursów - prowadzi zajęcia z języka angielskiego, niemieckiego, francuskiego, włoskiego oraz hiszpańskiego. Centrum językowe oferuje lekcje prowadzone w oparciu o autorską, opracowaną ponad 138 lat temu Metodę Berlitz®, która świetnie sprawdza się w przypadku nauki każdego języka. Dodatkowo, wykwalifikowana kadra lektorów i native speakerów sprawia, że zajęcia poświęcone teorii przeplatają się z lekcjami dotyczącymi wykorzystania tej wiedzy w praktyce. Skupienie na aktywnej komunikacji podczas lekcji uczy poprawnej wymowy oraz swobodnego posługiwania się językiem. Dzięki połączeniu wszystkich tych czynników, nauka staje się prostsza, a pożądane efekty przychodzą w bardzo krótkim czasie.

Różnorodność kursów

W centrum językowym Berlitz prowadzone są zajęcia dla dzieci, dorosłych, a także dla firm. Aby zapewnić komfort podczas nauki, lekcje odbywają się w 2-4 osobowych grupach. Sprawia to, że lektor może więcej czasu poświęcić pojedynczemu uczniowi, a także skupić się na tematach, które są najbardziej problematyczne. Dodatkowo, podczas zajęć grupowych na uczniów czeka mnóstwo ciekawych i urozmaicających klasyczne lekcje materiałów, które zostały opracowane wraz z National Geographic. Szkoła oferuje również kursy indywidualne dedykowane osobom, którym zależy na szybkich efektach nauki. Na uwagę zasługuje przede wszystkim kurs Total Immersion, który umożliwia trwałe podniesienie kwalifikacji językowych już w kilka tygodni.

Zajęcia językowe dla każdego

Każdy uczeń ma indywidualne potrzeby, dlatego w ofercie szkoły językowej znajduje się wiele kursów, by mógł znaleźć to, czego potrzebuje. Nie ma znaczenia, na jakim poziomie znajomości języka aktualnie się znajdujesz - w Berlitz dopasujemy do Ciebie stopień i formę kursu - więcej informacji znajdziecie tutaj: www.berlitz.pl/szkola-jezykowa-lodz. Pomoże w tym krótki test wiedzy, który pozwoli sprawdzić Twoje umiejętności, co ułatwi wybór idealnych lekcji dla Ciebie. Ponadto, lekcja pokazowa umożliwi Ci zapoznanie się z formą zajęć oraz późniejszy wybór odpowiedniego kursu dla siebie. 

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy