Szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi - zapewnij dziecku lepszą przyszłość

Szkoła angielskiego dla dzieci w Łodzi - zapewnij dziecku lepszą przyszłość

Znajomość języka angielskiego jest w obecnym świecie nie do przecenienia. Jego znaczenie nie spada, a wręcz przeciwnie – stale rośnie. Dlaczego warto stawiać na naukę angielskiego od dziecka? Gdzie znaleźć odpowiednią szkołę w Łodzi? Odpowiedzi na te oraz więcej nurtujących Cię pytań znajdziesz w poniższym artykule.

Dlaczego nauka angielskiego jest tak ważna?

Każdy rodzic chce dla swojego dziecka jak najlepiej, chce zapewnić mu dobry start w przyszłości. Podstawą tego jest edukacja. Szczególne znaczenie ma nauka języków obcych. Wciąż najpopularniejszym wyborem jest język angielski. Jego znajomości wymaga już większość firm. Nie jest to już dodatkowy atut, ale jedno z podstawowych kryteriów, by otrzymać zatrudnienie. Ma to szczególne znaczenie w firmach, które działają na rynkach międzynarodowych, a takich jest coraz więcej. Dobra posada wiąże się z satysfakcjonującą pensją oraz większymi możliwościami awansu. Oczywiście dziecko nie zaprząta sobie głowy takimi sprawami i ciężko będzie trafić do niego powyższym argumentem. Jednak jako rodzic powinieneś zadbać o ten aspekt.

Język angielski nie tylko otwiera drzwi do kariery zawodowej. Jego znajomość dajewięcej swobody podczas podróży i  nawiązywania międzynarodowych znajomości. Pozwala na zdobywanie wiedzy z zagranicznych publikacji. Wiele ciekawych książek, filmów czy nawet zwykłych instrukcji jest w języku angielskim. Dziecko, które zna język na dobrym poziomie, zyskuje większą niezależność, a sam proces uczenia się języka obcego pozytywnie wpływa na mózg i proces zapamiętywania innych przedmiotów szkolnych. Niezależnie od tego, gdzie Twoje dziecko się uda, prawdopodobieństwo, że spotka kogoś, kto będzie swobodnie komunikować się po angielsku, jest bardzo duże. W związku z tym będzie w stanie nie tylko zapytać się drogę, znaleźć sklep czy restaurację, ale przede wszystkim będzie umieć wyrazić swoje myśli w języku angielskim dokładnie w taki sposób, w jaki będzie chciało to zrobić.

Czy warto zapisać dziecko do szkoły angielskiego w Łodzi?

Nauka jednego języka obcego w szkole jest obowiązkowa. W zdecydowanej większościprzypadków jest to właśnie angielski. Nauczyciel pracuje z dużą grupą dzieci. Ograniczeniem jest również długość lekcji. W trakcie 45 minut sporo czasu może upłynąć na sprawdzeniu zadania, powtórce poprzednich treści. Czasem jest to nawet 15-20 minut. W związku z tym na realizację materiału nie pozostaje wiele czasu. Jeśli chcesz, by Twoje dziecko doskonaliło język angielski, warto zapisać je na dodatkowe zajęcia.

Szkół angielskiego dla dzieci w Łodzi jest wiele. Zadbaj o to, by w wybranym miejscu zajęcia odbywały się w mniejszych grupach i trwały dłużej niż 45 minut. Dzięki czemu nauczyciel może skuteczniej realizować program. Wybierając miejsce do nauki angielskiego dla dziecka w Łodzi, kieruj się opinią innych oraz renomą placówki. Sprawdź historię danego miejsca, rekomendacje oraz sukcesy.  

Early Stage to jedna ze szkół angielskiego dla dzieci w Łodzi. Jest to miejsce, w którym nauka staje się przygodą pełną fascynujących odkryć i nowych przyjaźni. Dzięki sprwdzonej metodzie nauczania, doświadczonym nauczycielom oraz inspirującemu otoczeniu Early Stage zapewnia uczniom nie tylko solidną edukację, ale także niezapomniane chwile radości i rozwijania swoich pasji.  

Szkoła wyróżnia się innowacyjnym podejściem do nauki języka angielskiego. Dziecko uczy się za pomocą metody 12 supermocy. Komunikacja, muzyka, humor czy ruch. Wszystkie elementy wchodzące w skład metody mają za zadanie pobudzić mózg dziecka i ułatwić przyswajanie wiedzy. Długość zajęć dostosowana jest do grup wiekowych. Przykładowo w przypadku 6-latków jest to 60 minut. Dzięki temu lektorki i lektorzy mogą w pełni wykorzystać czas na zrealizowanie materiału.  

Zapewnij dziecku najlepszą edukację i zapisz je do szkoły angielskiego w Łodzi!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy