Sprawdzamy, do jakich stylizacji pasują bransoletki sznurkowe!

Sprawdzamy, do jakich stylizacji pasują bransoletki sznurkowe!
Bransoletki sznurkowe są hitem już od kilku sezonów i nic nie zapowiada, by trend ten miał ulec zmianie. Nie ma w tym nic dziwnego, gdyż ten rodzaj biżuterii prezentuje się naprawdę ciekawie i elegancko. Zastanawiasz się, jak i do czego je nosić? Przeczytaj zatem nasz dzisiejszy artykuł!

Czym są bransoletki sznurkowe?

Zanim dowiesz się, do jakich stylizacji pasują, chcemy wyjaśnić, czym tak właściwie jest ten rodzaj biżuterii. Jak nietrudno się domyślić, bransoletki te wykonane są z jednego lub kilku splecionych ze sobą sznurków, a zdobi je zazwyczaj zawieszka. Taki sposób wykonania sprawia, że bransoletki sznurkowe są delikatnym, a jednocześnie efektownym dodatkiem, który pasuje do wielu stylizacji. Może pełnić także rolę pamiątkową – zawieszki dostępne są w wielu wariantach, bez trudu znajdziesz więc taki, który symbolizuje dla Ciebie coś ważnego, np. znak nieskończoności, dziecięca stópka, serce czy czterolistna koniczyna.

Jak i do czego nosić bransoletki sznurkowe?

Jak już wiesz, bransoletki sznurkowe mogą być wykonane z pojedynczych lub plecionych sznurków. Pierwszy wariant to coś, co pasuje do niemal każdego stroju. Z powodzeniem możesz nosić go na co dzień – dobrze będzie wyglądał zarówno w zestawieniu z elegancką bluzką, jak i zwykłym T-shirtem. Czy będzie dobrym wyborem na ważne wydarzenie, takie jak wesele czy kolacja służbowa? Oczywiście! Prostota tej biżuterii sprawia, że stanowić będzie subtelne, lecz eleganckie wykończenie Twojej stylizacji. Dobrze będzie wyglądała w połączeniu z małą czarną, marynarką lub eleganckim kombinezonem.

Wciąż nie wiesz, do czego nosić plecione bransoletki sznurkowe? Ten rodzaj biżuterii z kolei uwielbia towarzystwo letnich, zwiewnych sukienek. Doskonale spisze się jako dodatek do sukienki z modnym, kwiatowym printem – zarówno w wersji mini, jak i midi. Czy bransoletka nadaje się jako dodatek na specjalne okazje? Tak – choć polecamy noszenie ich na te mniej oficjalne, takie jak urodziny lub rocznice ślubu.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy