Torebka dla zabieganej kobiety

Torebka dla zabieganej kobiety

Jeśli zdarza ci się wychodzić z domu z teczką na dokumenty pod pachą, laptopem w ręku i mnóstwem drobiazgów w torebce, powinnaś pomyśleć o torebce do zadań specjalnych. Shopper bag to model idealny dla ciebie.

Co prawda często spoglądamy z zazdrością na ikony mody i trendsetterki, które przechadzają się po ulicach miastach z małą torebeczką o ciekawej formie, ale na co dzień trudno byłoby sobie wyobrazić życie bez pojemnej torebki, która jest wygodna, a zarazem nie wychodzi z mody. Takim modelem jest shopper bag, która idealnie sprawdzi się w ręku zabieganej kobiety. Z uwagi na jej prostą formę, nie warto przepłacać za shopperkę. Hurtownia torebek to miejsce, które powinnaś odwiedzić, jeśli chcesz sprawić sobie modną, wygodną i wytrzymałą torebkę miejską, a przy tym nie wydać na nią fortuny.

Shopper bag ‒ torebka, która zmieści wszystko

Klasyczna torba typu shopper ma prostokątny kształt i dwa ucha. Często dostajemy również długi pasek, który możemy dopiąć, żeby nosić torebkę przewieszoną przez ramię. Zwykle shopperki są jednokomorowe, więc nie będą odpowiednie dla miłośniczek schowków i kieszonek w torebce. Łatwo jednak zaprowadzić w jej wnętrzu porządek, kupując organizer do torebki. Dzięki temu szybko znajdziesz drobne przedmioty, jak klucze czy pomadka i uporządkujesz misz-masz, który nosisz w torbie.

Kupując shopperkę, zwracaj uwagę przede wszystkim na jej wytrzymałość. W końcu codzienne będziesz w niej dźwigała sporo przedmiotów. Powinna więc być wykonana z trwałego materiału, na przykład skóry albo porządnej tkaniny (ten model będzie odpowiedniejszy na lato). Ucha shopperki muszą być na tyle duże, żebyś mogła swobodnie założyć ją na ramię. Przyjrzyj się uważnie przeszyciom, jeśli wystają z nich nitki, to torebka pewnie nie posłuży ci długo.

Shopperki będziesz używała na co dzień, dlatego zdecyduj się na kolor, który będzie pasował do każdej stylizacji. Klasyczna szarość czy czerń sprawdzi się w połączeniu z wszystkimi kolorami. Bezpiecznym wyjściem są również odcienie brązu, na przykład modny camel, które dodaje miejskiego sznytu outfitom.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy