Auta na kilometry Łódź – wynajmij samochód i płać tylko za to, co przejechałeś

Auta na kilometry Łódź – wynajmij samochód i płać tylko za to, co przejechałeś

Łódź uważana jest za jedno z najtrudniejszych polskich miast pod względem poruszania się samochodem. Jeżeli jednak chcesz przejechać z miejsca na miejsce, ciesząc się pełnym komfortem jazdy, a nie możesz lub nie chcesz wykorzystać do tego swojego własnego pojazdu, zarezerwuj samochód na kilometry od Panek Car Sharing.

Auta na kilometry Łódź – o co chodzi?

Wybierając auta na kilometry, płacisz tylko za przebytą trasę. Nie musisz martwić się o koszty paliwa, ubezpieczenia czy przeglądu, ponieważ wszystko pokryte jest w cenie. Coraz więcej osób, podróżujących do dużych miast lub mieszkających w metropoliach, rezygnuje z poruszania się po centrum własnym samochodem. Często lepszą i tańszą opcją okazuje się wynajem samochodu, gdzie nie tylko można uzyskać sprawny i wygodny samochód, ale też dodatkowe udogodnienia, takie jak brak konieczności  uiszczania opłat na płatnych parkingach miejskich.

Jeżeli interesują Cię auta na kilometry Łódź, możesz wynająć samochód bez zbędnych formalności. Narzędziem, na jakim pracujemy, jest aplikacja mobilna. Wystarczy, że ściągniesz aplikację na swój telefon lub tablet, założysz konto, a uzyskasz dostęp do floty samochodów, z których możesz wybrać model dopasowany do indywidualnych potrzeb.

Auto na kilometry – ile to kosztuje?

W Panek Car Sharing możesz rozliczać się od wykonanego kilometra. Ceny są bardzo atrakcyjne i dostosowywane do określonej oferty. Dużym atutem takiego rozwiązania jest to, że nie musisz martwić się o żadne dodatkowe koszty, takie jak cena paliwa czy naprawy usterek. Wykorzystujesz zamówiony samochód tylko do tego, do czego potrzebujesz, płacąc jedynie za wykonane kilometry. Korzystając z aplikacji mobilnej, możesz wygodnie doładowywać konto i korzystać z aktualnych promocji. Jeżeli chcesz swobodnie poruszać się po Łodzi samochodem, wcale nie musisz mieć własnego pojazdu. Nasza oferta dedykowana jest zarówno klientom indywidualnym, jak i firmom, poszukującym floty pojazdów do wykonywania biznesu.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy