Samochodowy abonament – opcja, która pozwoli Ci na prowadzenie wymarzonej Mazdy i nie tylko

Samochodowy abonament – opcja, która pozwoli Ci na prowadzenie wymarzonej Mazdy i nie tylko

Statystyki jasno wskazują, że rynek aut używanych zdominował branżę motoryzacyjną. Odsetek transakcji kupna i sprzedaży dotyczących samochodów używanych, jest zdecydowanie większy niż suma transakcji w przypadku wszystkich innych metod finansowania aut.

Niestety, kupowanie aut z drugiej ręki jest bardzo ryzykowne, ponieważ istnieje wiele niebezpieczeństw ze strony nieuczciwych handlarzy, którzy mogą ukrywać przed nami poważne wady sprzedawanych egzemplarzy pojazdów, a niekiedy nawet zakłamywać faktyczny przebieg. Jasno pokazuje nam to, że w większości przypadków lepiej postawić na inną metodę.

Wybierając samochód prosto w salonie dealera za gotówkę, należy liczyć się z dość wygórowanym wydatkiem, który zaczyna się od kilkudziesięciu tysiącach, a kończy na nawet kilkuset tysiącach złotych, co często nie jest niestety w zasięgu naszych budżetów. Nawet jeżeli marzy się nam najnowsza Mazda abonament samochodowy może okazać się jednak tą formą finansowania, która pozwoli nam na użytkowanie takiego pojazdu, przy relatywnie niskich kosztach, a już na pewno mniejszych, niżeli w przypadku zakupu na własność. Jak się okazuje, klienci cenią tę opcję nie tylko za niską cenę.

Czym abonament samochodowy przyciąga do siebie liczne grono zainteresowanych?

Wspomniane nie bycie właścicielem pojazdu przez niektórych mogłoby być uznane za spory minus, jednakże współcześnie komfort jest znacznie ważniejszym aspektem dla klienta, niżeli sam fakt posiadania, a omawiany abonament taką właśnie wygodę swoim użytkownikom oferuje. Będąc jedynie osobą, która korzysta z danego pojazdu, spada z naszych barków długa lista obowiązków, takich jak m.in. zapewnienie ubezpieczenia, serwisowanie, przeglądy techniczne, czy też sezonowa wymiana ogumienia. Naszym zadaniem jest jednak tankowanie samochodu, a także pilnowanie, aby przekroczony nie został nałożony na nas zgodnie z umową limit kilometrów, które możemy przejechać w skali roku.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy