Wakacje z prawem jazdy w OSK Orbiter

Wakacje z prawem jazdy w OSK Orbiter

Wakacje to idealny czas na zrobienie prawa jazdy. Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter oferuje „wczasy z prawem jazdy” dla tych, którzy chcą w krótkim czasie ukończyć kurs i przystąpić do egzaminu w WORD. Kurs na prawo jazdy wiąże się z zaliczeniem 30 godzin teorii oraz 30 godzin praktyki. Kurs kończy się egzaminem wewnętrzny, a kolejnym etapem jest egzamin teoretyczny i praktyczny w WORD. Zazwyczaj wykłady z teorii odbywają się dwa, trzy razy w tygodniu – więc zaliczenie pierwszego etapu kursu wiąże się już z dużym nakładem sił i czasu. Z tego względu wiele osób, które uczą się lub pracują, nie może sobie pozwolić na zrobienie prawa jazdy. Ich grafik zajęć jest już i tak przepełniony. Dla takich osób Ośrodki Szkolenia Kierowców wprowadziły ekspresową formę kursu tzw. wakacje z prawem jazdy.

Wakacje z prawem jazdy

OSK przygotowały ofertę kursu na prawo jazdy, który trwa 14 dni lub krócej. Jest to doskonała propozycja dla wszystkich, którzy nie mają możliwości skorzystać ze szkolenia w normalnym trybie. Dla studentów i uczniów wakacje to okres przerwy w nauce, a co za tym idzie odpoczynek od codziennych obowiązków. Wielu z nich postanawia wykorzystać otwierające się możliwości, aby zapisać się na intensywny kurs prawa jazdy. Natomiast osoby pracujące lub mieszkające za granicą mogą przeznaczyć urlop na zdobycie upragnionego prawa jazdy. Poza tym niektórzy wolą w 100% skoncentrować się na jednej czynności, zamiast dzielić swój czas pomiędzy wiele różnych zajęć. Dla wszystkich wymienionych powyżej grup „wakacje z prawem jazdy” to często jedyna możliwość na skorzystanie z kursu.

Wakacje z prawem jazdy w OSK Orbiter

Ośrodek Szkolenia Kierowców Orbiter to ośrodek z długimi tradycjami. Został założony w 1991 roku. Od tamtej pory nieprzerwanie szkoli nowych kierowców oraz organizuje kursy dla kierowców zawodowych. Przez trzydzieści lat pracy zdobyto bogate doświadczenie, które w połączeniu z nowoczesnymi technologiami i obecnym podejściem do przekazywania wiedzy, daje świetne efekty. Ośrodek może poszczycić się dużą zdawalnością. Kadra instruktorska składa się z profesjonalistów, którzy wiedzą jak podejść do każdego kursanta i jak skutecznie uczyć. Instruktorzy dbają miłą i przyjazną atmosferę, co ułatwia kursantom przełamywanie barier, pokonywanie stresu i opanowanie sztuki prowadzenia auta. Od jakiegoś czasu OSK Orbiter prowadzi wakacyjne kursy, czyli daje możliwość skorzystać z kursu osobom, które nie mają czasu na tradycyjny sposób zdobycia prawa jazdy. W ciągu 14 dni można ukończyć kurs kategorii A, B, C, C+E i D. Ośrodek zapewnia zakwaterowanie oraz wyżywienie (na życzenie kursanta). Na koniec kursu można przystąpić do egzamin państwowego. OSK Orbiter zlokalizowany jest w Ciechanowie. Jest to pięknie położone miasto, w odległości 100 km od Warszawy. W trakcie dwóch tygodni kursu można zregenerować siły i korzystać z uroków tego małego miasteczka oraz jego okolic. Dogodne położenie miasta ułatwia skorzystanie z kursów osobom przybywającym z zagranicy.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy