ASG repliki – jakie wybrać?

ASG repliki – jakie wybrać?

Repliki broni typu airsoft guns (w skrócie ASG) cieszą się w naszym kraju coraz większą popularnością. Nie może to jednak dziwić – oprócz tego, że pozwalają na udział w ekscytujących zabawach, wszystkie modele są świetnymi imitacjami doskonale znanych broni palnych, dzięki czemu sprawiają wrażenie prawdziwych. Ponieważ na rynku mamy ich duży wybór, osoba niedoświadczona może mieć problem ze znalezieniem właściwej repliki dla siebie.

Podpowiadamy, na co należy zwrócić uwagę, aby nie żałować zakupu. Zdradzamy również, gdzie będzie on najbardziej opłacalny. Przeczytaj i dowiedz się tego!

Airsoft guns to szeroki wybór różnego rodzaju replik

Myśląc „ASG” ma się na myśli zazwyczaj pistolety i rewolwery tego typu, ponieważ to właśnie one są najbardziej rozpowszechnioną bronią strzelającą kulkami. Jednak oprócz nich istnieje także szeroki wybór różnego rodzaju karabinków i karabinów – w tym snajperskich – a także strzelb. Są nawet granatniki przeznaczone do airsoft guns! Jak w tym ogromie propozycji wybrać właściwy model dla siebie?

Przede wszystkim bardzo istotny jest teren, na którym będą przeprowadzane rozgrywki ASG. Karabiny i strzelby ze względu na swój zasięg są przeznaczone przede wszystkim do walki na terenie otwartym. Jeśli zabawa ma miejsce w pomieszczeniach, wówczas lepiej sprawdzają się pistolety oraz rewolwery. W zależności od rodzaju otoczenia różni się również moc repliki – przy rozgrywkach toczonych we wnętrzach nie jest potrzebna tak duża, jak podczas strzelania na większe odległości.

Jakie zasilanie ASG?

W miejscach takich, jak sklep z bronią Afg-obrona, możesz znaleźć airsoft guns z różnego rodzaju zasilaniem – sprężynowym, gazowym lub elektrycznym. Jeśli masz już doświadczenie w rozgrywkach ASG, postaw na te gazowe lub elektryczne. Choć mogą one rozładować się w trakcie zabawy, z pewnością wiedza, jaką posiadasz, pozwoli Ci na strzelanie w taki sposób, że na pełnym ładowaniu dasz radę przetrwać całą rozgrywkę.

Jeśli dopiero zaczynasz, zalecany jest model sprężynowy. Daje on pewność, że broń nie rozładuje się w czasie akcji, a jedyne, na co musisz uważać, to liczba pozostałych w zapasie kulek. 

Postaw na sprawdzonych producentów ASG

Jak w każdej branży, także i w tej mamy sprawdzone marki, których replikom warto zaufać. Decydując się na nie, masz pewność, że broń cechuje wysoka bezawaryjność oraz doskonałe parametry techniczne. Na stronie https://www.afg-obrona.pl/ znajdziesz szeroki wybór rozmaitych modeli airsoft guns, pochodzących od uznanych firm. Zakup tam daje Ci pewność, że inwestujesz w replikę, która posłuży Ci podczas niejednej zabawy. 

A może wolisz tradycyjne strzelanie? Kusza od afg-obrona.pl to okazja do tego, aby poćwiczyć celne oko przy użyciu bełtów. W ofercie sklepu znajdują się także łuki bloczkowe i refleksyjne. Co łączy je z replikami ASG? Niezwykle przystępne ceny, dzięki czemu za solidny sprzęt nie musisz dużo płacić.

Przekonaj się o tym – już dzisiaj zajrzyj na stronę https://www.afg-obrona.pl/bron-do-airsoftu/ i wybierz replikę dla siebie!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy