Krzesła weselne – co wziąć pod uwagę przy wyborze?

Krzesła weselne – co wziąć pod uwagę przy wyborze?

Aranżacja sali weselnej nie zakończy się bez doboru odpowiednich krzeseł. Na rynku dostępne są rozmaite modele – od minimalistycznych po glamour. Pozostaje jedynie wybór projektu. Sprawdź, jakie trendy królują w kategorii krzeseł na wesela.

Czym się kierować przy wyborze krzeseł weselnych?

Krzesła na sali weselnej to nie tylko element praktyczny, który ma służyć jedynie za siedzenie. To również akcent estetyczny, nadający przestrzeni wyjątkowego klimatu, którego potrzebują organizatorzy imprez okolicznościowych. Z tego powodu, podczas aranżacji takiej przestrzeni warto wziąć pod uwagę ten szczególny aspekt.

Krzesła weselne przyjmują one określone kształty i łączą w sobie różne style. Tym samym bez problemu trafisz na propozycję na salę, którą aranżujesz. Podczas wyboru skup się na praktyczności wybranego projektu. Warto postawić na lekkie i eleganckie opcje, które zarówno same w sobie będą stanowić gustowny akcent, jak i będzie można je podrasować podczas przyjęć w określonym klimacie.

Krzesła Chameleon – uniwersalne rozwiązanie

Krzesła Chameleon to propozycja na salę weselną w stylu elegance czy whimsical. Okazują się ciekawym akcentem w przestrzeni zarówno biznesowej, jak i wieczorowej. Tym samym sprawdzą się w lokalu przystosowanym do organizacji różnych imprez okolicznościowych lub cyklicznych. Tutaj wyróżnia się siedzisko z ekoskóry przykładowo w białym kolorze. Delikatności nadaje im pozłacany szkielet z prostokątnym oparciem.

Krzesła Chiavari – klasyka w aranżacji

Krzesła Chiavari to wariacja nad klasyką. Znajdziesz je zazwyczaj w dwóch odsłonach, z poduszką i bez poduszki. Ta pierwsza to stalowy stelaż z białym lub czarnym obiciem w miejscu siedziska. W drugim wariancie znajdziesz prostej budowy stelaż ze stali o prostym wykończeniu. W obu przypadkach dostępne jest identyczne pozłacane oparcie w kształcie prostokąta. Zwróć uwagę na subtelne akcenty imitujące łączenie w strukturze szkieletu. Takie akcenty nadają przestrzeni wyjątkowego charakteru.

Krzesła Glamour – odrobina luksusu

Krzesła Glamour to propozycja na salę weselną z przepychem. Jeśli aranżujesz przestrzeń, w której dominują ciemne akcenty w postaci grantów i ciemnej zieleni obrusów, warto postawić na równie odważny akcent w postaci krzeseł. Te modele to esencja luksusu, gdzie na tle pozostałych wyróżnia je kształt. Trapezowate siedzisko i okrągłe oparcie z obiciami z ekoskóry wyjątkowo komponują się z masywnymi pozłacanymi nogami. Nietuzinkowy design świetnie sprawdza się w bogato zdobionych przestrzeniach.

Jeśli szukasz krzeseł weselnych na salę bankietową w stylu romance czy elegance, modele Glamour mogą być dla Ciebie. Ten element wyposażenia powinien być dopasowany w szczególności do potrzeb gości. Tym samym zwróć uwagę na komfort, jaki zapewniają. Przykładowo – egzemplarze z twardym siedziskiem mogą być akceptowalne podczas 3- lub 4-godzinnych spotkań, jednak w przypadku całonocnych wesel, warto zaopatrzyć salę o dodatkowe poduszki.

Artykuł Sponsorowany

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy