Planszówki - sposób na zerwanie z rutyną w sypialni?

Planszówki - sposób na zerwanie z rutyną w sypialni?

Życie intymne jest niezwykle ważnym elementem związku. Każdej, nawet najbardziej zgranej parze może jednak zabraknąć inspiracji w poszukiwaniu nowych doznań. Na szczęście nie musi to oznaczać, że wpadniemy w rutynę. Szukając przyjemności i rozkoszy czasami warto zdać się na ślepy los. O czym dokładnie mowa? Spieszymy z wyjaśnieniem.

Nie jest tajemnicą, że to co niepewne i niespodziewane bywa najbardziej ekscytujące. Stąd właśnie bierze się moc prezentów. Nie liczy się to co dostaniesz, ważne że podarunek Cię zaskoczył. Tą samą zasadę można przełożyć na życie intymne. Spontaniczne zbliżenie zwykle jest najlepsze. Żeby jednak można było mówić o pełnej satysfakcji spontaniczność musi towarzyszyć całemu aktowi. Tutaj z pomocą przychodzą gry erotyczne.

 

Łączenie zbliżeń z zabawą - czy to ma sens?

 

Większość par ma swój ulubiony repertuar pozycji i czynności seksualnych. Nie ma w tym niczego złego, ale tylko na początku. Po czasie do łóżka wkradnie się rutyna, a zniknie z niego namiętność. Aby podnieść temperaturę w związku wiele par decyduje się w takiej sytuacji na miłosne eksperymenty. Po czasie okazuje się jednak, że zaczyna brakować im pomysłów, a niektóre pozycje i czynności wydają się... zbyt niegrzeczne. Tutaj z pomocą wkraczają planszówki dla dorosłych.

 

Połączenie seksu z zabawą sprawia, że stajemy się o wiele bardziej śmiali. Gry kojarzą nam się z zabawą, której z założenia nie należy traktować na poważnie. To działa na nas rozluźniająco. Podporządkowując się zasadom gry wykonujemy nawet te czynności, które wcześniej powodowały u nas wylew rumieńca na twarzy. Aby tak się jednak stało, warto wybrać grę która zainteresuje obie strony. Jak możemy zobaczyć na stronie www.easytoys.pl wybór jest naprawdę spory - od prostych kostek z poleceniami, do rozbudowanych planszówek. Już na początku przekonacie się, jak bardzo ubogi był Wasz repertuar pieszczot, a później poznacie niezwykle przyjemne i stymulujące pozycje, które w teorii wydawały Wam się karkołomnymi akrobacjami.

 

Erotyczne planszówki - dla kogo?

 

Niezaprzeczalną zaletą gier planszowych dla dorosłych jest też ich uniwersalność. Tego typu tytuły świetnie nadają się dla par z długim stażem, które na nowo chcą odkryć radość w sypialni. Pikantne gry docenią też te osoby, które dopiero rozpoczynają wspólne przygody.

Odważna planszówka pozwala lepiej poznać łóżko

we oczekiwania swojej drugiej połówki. Dodaje śmiałości oraz stanowi łatwe i przyjemne wprowadzenie do fascynującego świata cielesnych rozkoszy.

Może niekoniecznie jest to dobry pomysł na którąś z pierwszych randek. Pamiętajmy bowiem, że większość par w sferze seksualnej otwiera się przed sobą dość powoli. Jednak, gdy już przełamiemy pierwsze lody śmiało możemy przejść do rzeczy.

To jak? Gotowi na grę?

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy