Sala weselna w hotelu czy w restauracji? Którą wybrać?

Sala weselna w hotelu czy w restauracji? Którą wybrać?

Wybór oraz rezerwacja sali weselnej to jedna z najważniejszych decyzji, które podjąć musi każda para szykująca się do ślubu. Największym zainteresowaniem wśród współczesnych nowożeńców cieszą się lokale weselne mieszczące się przy hotelach oraz restauracjach. Każdy z tych obiektów posiada swoje niewątpliwe zalety, dla których warto korzystać właśnie z jego oferty. Czym różni się sala weselna w hotelu od sali w restauracji?

Sala weselna w hotelu - baza noclegowa, świetna kuchnia i nie tylko!

Sale weselne mieszczące się przy hotelach zachęcają do skorzystania ze swoich usług ładnym oraz dostosowanym do najnowszych trendów wystrojem oraz profesjonalną obsługą. Zabawy weselne w hotelach zazwyczaj odbywają się w ich restauracji, przyszli nowożeńcy mogą więc liczyć na profesjonalnie przygotowane oraz wyszukane menu weselne. Hotele oferują zarówno zestawy, w których dominują zarówno tradycyjne dania polskiej kuchni, jak i bardziej oryginalne specjały kulinarne z całego świata. O ich podanie dba odpowiednio przeszkolona obsługa kelnerska, która pozostaje do dyspozycji gości przez cały czas trwania zabawy weselnej.

Najważniejszą zaletą sal weselnych mieszczących się przy hotelach jest jednak obecność bazy noclegowej w tym samym obiekcie. Pokoje są w pełni wyposażone oraz posiadają ładny i nowoczesny wystrój, co pozwala na komfortowy wypoczynek po odbytej zabawie weselnej. Hotele doskonale sprawdzą się więc do organizacji uroczystości, na których obecni będą goście z innych miast lub krajów. Nowożeńcy wynajmujący lokal na zabawę weselną mogą ponadto liczyć na korzystne zniżki na zakwaterowanie swoich gości, a wiele hoteli dodatkowo oferuje w cenie wynajmu sali weselnej także luksusowy pokój dla nowożeńców na noc poślubną. 

Sala weselna w restauracji - dobra lokalizacja i spersonalizowane menu weselne

Sale weselne przy restauracjach to doskonały wybór dla par, dla których największe znaczenie ma smaczne oraz starannie przygotowane menu weselne. Restauracje to bowiem obiekty, które specjalizują się w usługach gastronomicznych, są więc w stanie zaoferować parom zdecydowanie największy wybór specjałów weselnych. Zaletą restauracji jest także możliwość samodzielnego skomponowania menu weselnego, w tym także przygotowania posiłków zgodnych z wymaganiami poszczególnych gości, np. dań wegetariańskich, wegańskich oraz bezglutenowych.

Sale weselne przy restauracjach podobnie, jak hotele mogą poszczyć się ładnymi, urządzonymi zgodnie z najnowszymi trendami dekoracyjnymi wnętrzami, w których odbywająca się zabawa weselna zyska niepowtarzalny klimat oraz będzie pięknie prezentowała się na pamiątkowych fotografiach. Restauracje w większości przypadków dysponują kilkoma, różniej wielkości salami, co pozwala na wybór z ich oferty lokalu idealnie dopasowanego do rozmiarów zabawy weselnej. Ponadto, ich zaletą jest także dobre położenie. Z reguły restauracje zlokalizowane są bowiem w centrum miasta lub jego najbliższej okolicy, co pozwala gościom na wygodny dojazd na miejsce zabawy oraz powrót do domu po zakończonej uroczystości.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy