Zestaw prezentowy na Dzień Chłopaka – wybierz słodkości prosto od Wawel

Zestaw prezentowy na Dzień Chłopaka – wybierz słodkości prosto od Wawel

Dzień Chłopaka to świetna okazja do tego, żeby podarować bliskim sobie mężczyznom coś słodkiego. Taki upominek na pewno poprawi im humor i pokaże, że o nich pamiętasz. Z drugiej strony jest niezobowiązujący i nie musi kosztować fortuny.

Chcesz podarować coś wyjątkowego swojemu chłopakowi, mężowi, tacie albo dziadkowi? Zdecyduj się na zestaw prezentowy na Dzień Chłopaka od firmy Wawel. W swojej ofercie ma ona mnóstwo słodkich propozycji.

Postaw na zestaw pysznych krówkowych słodkości

Krówki to jedne z tych cukierków, za którymi przepada większość osób i to w każdym wieku. Z tego względu świetnie nadają się na prezent. Wawel w swojej ofercie ma aż kilka zestawów pełnych tych wyjątkowych słodyczy. Przykładem są brązowe kuferki z krówkami w dwóch różnych smakach – mlecznym i słony karmel. Są one owinięte brązowo-złotą wstążką, przez co możesz wręczyć taki prezent bez konieczności dodatkowego zapakowywania. W zależności od tego, czy chcesz żeby zestaw prezentowy na Dzień Chłopaka był większy czy mniejszy, możesz wybrać kuferek mieszczący 300g słodkości albo 520.

zestaw-na-dzien-chlopaka

W ofercie od firmy Wawel są nie tylko krówkowe cukierki, ale i inne słodycze. To m.in. nadziewane czekolady oraz MINIczkolady, traktowane przez niektórych jak batoniki. Jeśli chcesz zaskoczyć osobę, której planujesz dać prezent, pomyśl nad wyborem Zestawu Krówkowego Deluxe. Zawiera on wszystko to, co najlepsze. Są w nim Czekolada Krówkowa 100g, duża Czekolada Krówkowa 270g, cztery MINIczekolady z takim samym nadzieniem, a także dwa opakowania Krówki w dwóch smakach – mlecznym i słony karmel, każde po 250g. Całość została zapakowana w elegancki kartonik ze wstążką, przez co dodatkowo pięknie się prezentuje.

A może wolisz zestaw ze słodyczami w różnych smakach?

Oczywiście nie musisz wybierać zestawu, który będzie zawierał słodkości tylko w jednym wybranym smaku. Wawel przygotował także bardziej różnorodne propozycje, które będą świetnym rozwiązaniem, jeśli nie do końca masz pewność, jakie słodycze lubi osoba, którą chcesz obdarować.

Ciekawym wyborem są zestawy prezentowe, które zawierają cukierki czy czekolady w opakowaniach o tym samym kolorze. Przykładem jest Czerwony zestaw prezentowy, w którym znajdują się Michałki klasyczne (245g), Karmelki Raczki (105g), Czekolady Truskawkowe (100g i 275g) oraz Czekolada Michałki Klasyczne (100g). Wszystkie one mają czerwone opakowania, co sprawia, że całość po otworzeniu ozdobnego pudełka ze wstążką wygląda bardzo spójnie.

Drugą taką propozycją jest Brązowy zestaw prezentowy. Są w nim Bombonierka Tiramisu (330g), a do tego Trufle (245g), Czekolady Tiramisu (265g), Brownie z malinami (100 g) i Przysmak Studencki Gorzka (100g), a do tego dwie sztuki MINIczekolady Choco (40g) i ciemne Kakao o 20% zawartości tłuszczu (80g). To idealny zestaw prezentowy na Dzień Chłopaka dla kogoś, kto lubi głęboki smak czekolady.

Zobacz pełną ofertę słodyczy Wawel na oficjalnej stronie Słodki Wawel

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy