Sztuka DC. Świt superbohaterów - Batman, Wonder Woman i Superman w Łodzi

Sztuka DC. Świt superbohaterów - Batman, Wonder Woman i Superman w Łodzi

Łódź będzie organizatorem niesamowitego wydarzenia kulturalnego pod nazwą "Sztuka DC. Świt Superbohaterów".

Przedsięwzięcie odbędzie się w dniach 9-15 listopada 2019 roku. Za organizację wzięły się cztery instytucje: EC1 Łódź, Warner Bros. Consumer Products, DC Entertainment i Art Ludique. Wystawa będzie przedstawiała dotychczasowe osiągnięcia instytucji DC. Zainteresowani będą mogli podziwiać więc swoich ulubionych superbohaterów, takich jak Superman, Joker, czy też Batman.

Wydarzenie organizowane jest na niezwykle szeroką skalę, odbiorcy będą mogli zapoznać się z ponad 200 komiksami oraz 300 szkicami. Poza tym zgłębi się wiedzę na temat grafiki koncepcyjnej, przygotowywanej do poszczególnych filmów. Nie zabraknie ciekawych wrażeń oraz wielu tematycznych ciekawostek. Podczas wystawy będzie można obejrzeć również oryginalne rysunki, rekwizyty oraz kostiumy, dlatego każdy fan komiksów powinien udać się na to wydarzenie i zaprosić na nie swoich znajomych.

Przenieś się do świata komiksu i poczuj się jak jeden z bohaterów Batman, Wonder Woman czy też Superman.

Na miejscu czeka na Ciebie:

- Ponad 40 oryginalnych kostiumów i rekwizytów z filmów
- 160 prac znanych autorów takich jak: Jim Lee, Bob Kane, Neal Adams, Frank Miller czy Alex Ross
- 200 prac poświęconych postaciom ze świata DC Comics
- Model BatPoda i jaskini Batmana
- Oryginalne szkice i plansze komiksowe
- Materiały zza kulis produkcji filmowych Warner Bros

Przedsięwzięcie było do tej pory organizowane w wielu europejskich miastach, takich jak Paryż, Abu Dhabi oraz Londyn. Tym razem zawita do Polski, a to głównie z tego względu, iż na terenie Polski znajduje się wielu sympatyków komiksów, wypowiadających się m.in. na różnych forach tematycznych. Wydarzenie zaplanowano w historycznej Hali Maszyn znajdującej się na terenie EC1. Dojazd do tego miejsca będzie możliwy od strony ulic Kilińskiego oraz Hasa.

Gdzie kupić bilety na to wydarzenie?

Zainteresowani mogą nabyć bilety na stronie Empik Bilety, rezerwując nieco wcześniej miejsca dla siebie oraz znajomych. Można to zrobić praktycznie z każdego miejsca, wystarczy mieć połączenie z siecią internetową. Nie może Cię tam zabraknąć ! EC1 Łódź - Miasto Kultury Łódź, Targowa 1/3

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy