Biuro rachunkowe Cyrek Finance – postaw na jakość i doświadczenie

Biuro rachunkowe Cyrek Finance – postaw na jakość i doświadczenie

Biuro rachunkowe Cyrek Finance – postaw na jakość i doświadczenie

Wszystkie firmy, niezależnie od swojej wielkości i branży, muszą pilnować terminów, rozliczeń oraz kontaktować się z fiskusem czy ZUS-em. W przypadku tych rzeczy na scenę wkracza biuro rachunkowe. Czym się kierować przy jego wyborze? Jakie są cechy dobrego biura? Dlaczego biuro rachunkowe Cyrek Finance cieszy się dużym zaufaniem i popularnością wśród klientów? Wyjaśniamy poniżej!

 1. Biuro rachunkowe – podstawowe informacje
 2. Biuro rachunkowe Cyrek Finance – sprawdzona jakość

Oferta biur rachunkowych jest skierowana do osób fizycznych oraz innych podmiotów gospodarczych, przedsiębiorstw i instytucji.

Biuro rachunkowe – podstawowe informacje

Działalność biura rachunkowego dość często kojarzy się wielu osobom ze świetnym sposobem na biznes dla absolwentów studiów z zakresu finansów czy rachunkowości. Właśnie tam zdobywa się wiedzę, która jest potrzebna do prowadzenia działalności księgowej. Coraz większa ilość przedsiębiorców decyduje się na korzystanie z usług biur rachunkowych, zamiast bezpośrednio zatrudniać specjalistów w swoich firmach. Wynika to m.in. ze skali działalności.
Biuro rachunkowe nie świadczy tylko usług prowadzenia ksiąg rachunkowych. Zajmuje się ono także świadczeniem usług z zakresu kadr i płac oraz dokonywaniem rocznych rozliczeń podatkowych. Zdarza się również, że biura rachunkowe opracowują politykę rachunkowości w firmach, prowadzą ewidencję do celów podatku VAT oraz prowadzą poradnictwo w zakresie podatków. Doświadczone biura zajmują się też analizowaniem ryzyka finansowego, pomocą w tworzeniu strategii czy zoptymalizowaniem rozliczania podatków. Biura rachunkowe zatrudniają ekspertów o wielu specjalizacjach. Są to m.in. prawnicy, księgowi i doradcy podatkowi.

Biuro rachunkowe Cyrek Finance – sprawdzona jakość

Podczas wyboru biura warto kierować się dobrym przygotowaniem merytorycznym i rzetelnością osób, które pracując w takim miejscu. Dobrym przykładem takiego miejsca jest biuro rachunkowe Cyrek Finance. Dlaczego są to istotne czynniki? Ponieważ mają duży wpływ na jakość pracy oraz poziom obsługi. Oferta wspomnianego biura jest przede wszystkim skierowana do spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych oraz firm, które wymagają pełnej księgowości.
Kompleksowa obsługa finansowa i zarządzanie kadrami oraz płacami to bez wątpienia duże ułatwienie dla firm i oszczędność czasu. Działalność prowadzona przez biuro rachunkowe Cyrek Finance Sp. z o.o. objęta jest pełną ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług rachunkowych, księgowych oraz kadrowych. Biuro zapewnia kompleksowe doradztwo w zakresie doboru formy prowadzonej działalności gospodarczej. Doświadczeni eksperci współpracują na co dzień zarówno z kancelariami notarialnymi, jak i prawnymi oraz biegłymi rewidentami. Dzięki temu biuro zapewnia swoim klientom usługi, które wykraczają poza kompetencje zwykłych biur rachunkowych. Wśród świadczonych usług warto wymienić m.in.:

 • prowadzenie akt osobowych, kart wynagrodzeń i dokumentacji związanej ze stosunkiem pracy;
 • sporządzanie listy płac, deklaracji PIT i ZUS;
 • wyliczanie wynagrodzenia za pracę, czas choroby i inne składniki przewidziane przepisami prawa i regulaminami wynagrodzenia;
 • ustalanie zaliczki na podatek dochodowy od osób fizycznych i składek ZUS;
 • weryfikowanie poprawności dokumentów księgowych;
 • prowadzenie rejestrów VAT i sporządzanie deklaracji VAT;
 • prowadzenie ewidencji środków trwałych i wartości niematerialnych oraz prawnych;
 • sporządzanie rocznego sprawozdania finansowego zgodnie z ustawą o rachunkowości, sprawozdania GUS, NBP;
 • sporządzanie miesięcznych raportów finansowych o wynikach działalności.

 

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy