Integracja pełna możliwości – Inpost WooCommerce

Integracja pełna możliwości – Inpost WooCommerce
Nie jest niczym dziwnym, że sprzedaż internetowa z pomocą serwisów aukcyjnych takich jak Amazon, Allegro czy eBay jest świetnym pomysłem.

Zwłaszcza jeśli zaczynasz dopiero pracę w tej branży. Jednak w końcu każdy nastawiony na sukces przedsiębiorca zaczyna się zastanawiać nad możliwością rozszerzenia rynków o niezależną formę sprzedaży. W tym momencie powstają plany budowy własnego sklepu online. Zwykle jest to bardzo dobre posunięcie. Tym bardziej że na rynku możliwe jest znalezienie wielu oprogramowań, które to ułatwiają. Jednym z nich jest wtyczka open source dla WordPress – WooCommerce.

Integracja InPost WooCommerce w ErpBox

WooCommerce jako nowoczesna wtyczka do jednego z najbardziej popularnych systemów CMS daje szerokie możliwości. Zwłaszcza jeżeli chodzi o sprzedaż internetową za pomocą własnego sklepu. Jest naprawdę ceniona przez sprzedawców internetowych za rozbudowanie, dużą elastyczność oraz bogate możliwości personalizacji. Jeśli posiadasz konto Allegro Woocommerce, możesz spiąć oba kanały sprzedaży z pomocą platformy ErpBox. Nasz system przyda Ci się także, jeśli chodzi o InPost WooCommerce oraz inne integracje z kurierami zewnętrznymi.

Polubisz WooCommerce za narzędzia, które umożliwiają m.in. integrację z SEO. Jednak nie tylko. Dają możliwość prowadzenia bloga, a dokładając do tego ErpBox, nie tylko zyskasz integrację Inpost WooCommerce, ale będziesz mieć w ręce narzędzie, które obniży koszty obsługi. Z czego wynika, że zaoszczędzisz czas i zyskasz nowe perspektywy rozwoju.

Integracja WooCommerce Allegro i innymi kanałami sprzedaży to między innymi:

  • pobieranie zamówień
  • automatyczne pobieranie danych do wysyłki i informacji o płatnościach
  • szybka aktualizacja stanu magazynowego.

ErpBox i integracja z różnymi kanałami sprzedaży

Zapraszamy do odkrycia pełnej palety możliwości, jakie daje integracja WooCommerce Allegro z wybranymi kanałami sprzedaży w ErpBox - więcej ciekawych informacji znajdziesz tutaj: https://www.erpbox.pl/woocommerce-allegro-ebay-amazon-integracja-dajaca-mozliwosci/. Jeżeli zamiast teorii o wiele bardziej interesuje Cię to, jak działa nasza platforma w praktyce i chcesz przekonać się o tym od razu, możesz założyć darmowe konto w naszym systemie. A od ręki dostaniesz dokładnie 21 dni darmowych testów, które pomogą podjąć ostateczną decyzję.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy