TOP5 pomysłów na tematyczne imprezy integracyjne

TOP5 pomysłów na tematyczne imprezy integracyjne

Organizacja imprezy integracyjnej jest nie lada wyzwaniem. Warto zorganizować to tak, aby spełniała ona wymagania każdego uczestnika. Dobrze jest też wziąć pod uwagę różnorodny wiek uczestników. Przedstawiamy kilka nieszablonowych rozwiązań, aby nieco zaskoczyć znużonych codziennością pracowników.

Warsztaty filmowe

Uczestnicy mogą spróbować swoich sił w grze aktorskiej i wcielić się w swoje ulubione postaci filmowe. Dodatkowo organizator może wykreować grę na podobieństwo planu zdjęciowego. Każdy członek zespołu przyjmuje rolę ekipy filmowej, wcielając się w rolę aktorów, reżyserów oraz scenarzystów. Tak nakręcona produkcja będzie świetną pamiątką nawet po zmianie pracy.

Na koniec warsztatów możemy też organizować wielką galę w stylu Hollywood i wręczyć uczestnikom nagrody, a później bawić się do samego rana w stylu gwiazd.

Scenariuszowa gra terenowa

Jeśli Twój zespół lubi tajemnice i wspólne wyjaśnianie zawiłych sprawy to świetnie może się tu sprawdzić gra terenowa. Tego typu zabawa przebiega na podstawie z góry określonego scenariusza na wyznaczonym terenie. Gra może przybrać postać na przykład śledztwa policyjnego, rozwiązania dawno skrywanej tajemnicy rządowej czy spisku naukowego.

Rywalizacja sportowa

Ten typ zabawy świetnie sprawdzi się w zespołach nastawionych na rywalizację, jak na przykład ma to miejsce w sprzedaży. Dodatkowo sport to zdrowie, więc spięty na co dzień pracownik będzie mógł przewietrzyć głowę w trakcie aktywności fizycznych. Gry zespołowe dobrze też wpływają na budowanie więzi w zespole i morale. Takie mini zawody sportowe mogą więc okazać się świetnym wstępem do dalszej zabawy.

Warsztaty kulinarne

Nauka gotowania to dobry sposób na zgranie zespołowe i podział obowiązków przygotowania dań przez każdego z uczestników. Profesjonalni kucharze pomogą nam dobrać propozycje pasujące do reszty smakołyków zamówionych na imprezę. Ważne, aby catering był dopasowany do potrzeb wszystkich uczestników imprezy. Jeśli nie wiemy, na jaką kuchnie postawić, warto skorzystać z dobrodziejstwa internetu i wyszukać odpowiadającą nam ofertę na przykład wpisując w Google frazę: catering Łódź, Warszawa, czy Kraków.

Laser Tag 

Nic tak nie rozpala wyobraźni jak możliwość zastrzelenia swojego kolegi czy szefa, która nie kończy się prawdziwą śmiercią. Laser Tag to gra zespołowa idealna na spotkanie integracyjne. Możemy poczuć adrenalinę i sprawdzić zgranie naszego zespołu. Firmy oferują nam różnorodność plansz i terenów, dzięki czemu nawet najbardziej zmęczeni życiem pracownicy znajdą dla siebie coś ciekawego.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy