Sprawdź, jak schudłam z cateringiem od Dietific!

Sprawdź, jak schudłam z cateringiem od Dietific!

Zawsze marzyłam o smukłej i zgrabnej sylwetce. Nie czułam się dobrze w stroju kąpielowym, czy w obcisłych stylizacjach. Niestety, ale szybkie tempo życia, praca, a także inne obowiązki sprawiły, że całkowicie zaniedbałam swoje przyzwyczajenia żywieniowe. Wybierałam jedzenie na mieście, które z miesiąca na miesiąc odkładało się w postaci nieestetycznych fałdek na brzuchu. Moje życie odmienił catering dietetyczny od Dietific. Sprawdź jak efektywnie schudłam w ciągu kilku miesięcy!

Dlaczego wybrałam catering od Dietific?

Zacznijmy od tego, dlaczego postawiłam na catering dietetyczny Dietific. Otóż zainteresowanie tego typu usługą kwitło we mnie od dawna. Wiedziałam, że samodzielnie nie będę w stanie zmienić nawyków żywieniowych, gdyż po prostu ciągle brakuje mi czasu. Zdrowe gotowanie wymaga codziennego robienia zakupów, sprawdzania kalorii, a także godzin spędzonych w kuchni. Pracując na pełny etat, wydawało mi się to niemożliwe. Przeglądałam oferty różnorodnych cateringów, jednak to dieta pudełkowa Łódź od Dietific zainteresowała mnie najbardziej. Na stronie głównej dostępnych było wiele rodzajów diet, jednak ja skupiłam się wyłącznie na kategorii "odchudzające". Do wyboru miałam:

  • dietę SLIM PLAN;
  • dietę INTERMITMENT FASTING.

Przyznam, że obie szybko przypadły mi do gustu. Finalnie jednak zdecydowałam się na dietę SLIM PLAN. Jest ona świetnie opisana na stronie cateringu, a dodatkowo lepiej dopasowała się do mojego stylu życia. Oczywiście moim głównym celem była utrata wagi. Wspomniana już dieta pudełkowa gwarantowała mi 5, świetnie zbilansowanych, świeżych posiłków każdego dnia. Jeśli więc mogę z nią schudną, a dodatkowo zrobić to w zdrowy sposób, to nie mogłam się oprzeć!

Moja przygoda z cateringiem dietetycznym Dietific - jak się zaczęła?

Po wybraniu konkretnego zestawu, postanowiłam skonsultować się jeszcze z obsługą cateringu Dietific. Tu również zostałam pozytywnie zaskoczona. Pracownicy są wyjątkowo kompetentni i szybko udzielili wyczerpujących odpowiedzi na moje pytania. Pozwolili mi także wybrać te produkty spożywcze, które najlepiej trafiają w moje gusta, a także odrzucić te, za którymi nie przepadam. Wybrałam jeszcze godzinę dostawy i z niecierpliwością oczekiwałam na swój pierwszy posiłek. Następnego dnia otrzymałam zamówiony zestaw 5 posiłków. Były one szczelnie zapakowane i dokładnie opisane. Zaczęłam od śniadania jeszcze przed wyjściem do pracy. Muszę przyznać, że było wyjątkowo smaczne. Pozostałe posiłki zabrałam ze sobą. Najtrudniejsze było opanowanie chęci podjadania, jednak wiedząc co jest moim celem, starałam się trzymać własnych ustaleń. Mijały kolejne dni, a fit catering od Dietific każdego dnia dostarczał mi różne, zbilansowane posiłki dopasowane od własnych potrzeb. Moim zdaniem, ta różnorodność wpłynęła na to, że proces odchudzania przestał być przykrym obowiązkiem, a stał się fantastyczną, kulinarną przygodą. Po pierwszych dwóch tygodniach postanowiłam się zważyć. Okazuje się, że schudłam aż 2 kilogramy! To tylko potwierdza, że catering dietetyczny Dietific faktycznie działa!

Efekty po miesiącu z cateringiem dietetycznym do Dietific

Podczas mojej przygody, w której towarzyszył mi fit catering Dietific, starałam się ważyć mniej więcej co tydzień. Muszę przyznać, że pierwsze rezultaty i utrata wagi zmotywowały mnie także do tego, by rozpocząć treningi na siłowni. Wydaje mi się, że bez pomocy cateringu dietetycznego, nie byłabym w stanie znaleźć wystarczająco dużo siły, by zdecydować się na aktywność fizyczną. Jednak fit catering całkowicie odmienił moje życie! Po miesiącu efekty były jeszcze bardziej zadowalające. Schudłam aż 5 kilogramów! Ubrania, które dawniej odłożyłam na dno szafy, zaczęły ponownie na mnie pasować. Zmotywowana rezultatami, zdecydowałam, że dieta pudełkowa od Dietific będzie mi dalej towarzyszyć, aż do zrealizowania mojego celu. Oczywiście, muszę także powiedzieć, że catering dietetyczny wpłynął w znacznym stopniu na moją relację z jedzeniem i przygotowywanymi posiłkami. Zauważyłam, że zdrowy styl życia nie musi być nudny i pozbawiony smaku. Przenalizowałam także koszty. Moje miesięczne wydatki znacznie się zmniejszyły od momentu, w którym przestałam korzystać z restauracji i fast-food. Fit catering od Dietific pozwoli mi nie tylko schudnąć, ale także wiele zaoszczędzić. Co jest jednak najważniejsze, zmieniłam swoje nawyki żywieniowe. Dzięki temu znacznie łatwiej mi zapanować nad apetytem, a także zaczęłam uczyć się przyrządzania zdrowych posiłków we własnej kuchni. Przygoda z Dietific była jednym z najlepszych wyborów jaki mogłam podjąć - nie tylko dla swojej sylwetki, ale także dla własnego zdrowia.

Catering dietetyczny od Dietific.pl na stałe zmienił moje życie. Przekonałam się, że mogę jeść zdrowo, tanio, a przy tym zaoszczędzić wiele czasu. Na oficjalnej stronie internetowej cateringu dostępnych jest wiele diet, które można dopasować do własnych potrzeb i oczekiwanych efektów. Ja chciałam schudnąć i zmienić swoje podejście do każdego posiłku - z Dietific mi się to udało!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy