Rolki dla dzieci marki Spokey - co nowego?

Rolki dla dzieci marki Spokey - co nowego?

Spokey –polska marka wysokiej jakość sprzętu sportowego, zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. Produkty są wysokiej jakości i spełniają wszystkie normy bezpieczeństwa. Firma produkuje szeroką gamę sprzętu sportowego, w wielu wariantach kolorystycznych i rozmiarach, jak również niezbędne akcesoria do użytkowania sprzętu, oraz do ochrony ciała.

W asortymencie Spokey znajdziemy szeroki wybór rolek, łyżworolek i akcesoriów dla skatingu. Marka Spokey jest wiodącym producentem rolek dla osób początkujących, rozpoczynających swoją przygodę z jazdą na rolkach. W ofercie można znaleźć modele przeznaczonego dla każdego użytkownika. Do wyborów są rolki zarówno dla dzieci, młodzieży, a także dla dorosłych - kobiet i mężczyzn.

Popularne modele rolek Spokey

Rolki Spokey Shiffty - model przeznaczony dla bardziej wymagających użytkowników. Posiada aluminiową płozę z możliwości korzystania z klasycznego ułożenia kółek - 4 kółka o średnicy 80 mm, lub do szybszej jazdy - 3 kółka o średnicy 120 mm. Kółka wykonane z poliuretanu o twardości 82A.
Rolki Spokey Soul – model przeznaczony do optymalne jazdy rekreacyjnej. Kółka wykonane z poliuretanu o średnicy 80 mm i twardości 85A, płoza wykona z aluminium, łożyska wykonane z chromowej stali ABEC9.
Rolki Spokey Scythe oraz Prime - modele przeznaczony do jazdy rekreacyjnej. Kółka wykonane z poliuretanu o średnicy 80 mm i twardości 82A, płoza wykona z aluminium, łożyska wykonane są z chromowej stali ABEC9.
Rolki Spokey Speedstar, Blare, Reno – to model z możliwością regulacji rozmiaru. Kółka wykonane są z poliuretanu o twardości 82A, płoza wykona z aluminium, łożysko wykonane z chromowej stali ABEC9.
Rolki Spokey Maddox, Snap, Mizou, Rise, Burnish - to modele dla osób początkujących, również sprawdzą się jako rolki dla dzieci również z powodu możliwości regulacji rozmiaru. Kółka wykonane z poliuretanu o twardości 82A, płoza wykona z aluminium, łożysko wykonane ze stali węglowej ABEC7.
Rolki Spokey Limp - to modele dla osób początkujących z możliwości regulacji rozmiaru. Kółka wykonane z poliuretanu o twardości 82A, dodatkową posiadają elementy migające podczas jazdy, płoza wykona z aluminium, łożysko wykonane ze stali węglowej ABEC7.

Prawie wszystkie modele rolek Spokey posiadają specjalną anatomiczna wkładkę, która zapewnia podparcie, oraz komfort podczas jazdy. Dodatkowo niektóre z modeli posiadają specjalnie wyprofilowany but wewnętrzny, który amortyzuje przemieszczanie się pięty podczas jazdy.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy