Astaksantyna BioAstin: rewolucja wśród suplementów w Polsce?

Astaksantyna BioAstin: rewolucja wśród suplementów w Polsce?

Skuteczne suplementy diety to mimo wszystko rzadkość – choć rynek jest wprost zalany pro zdrowotnymi preparatami, naprawdę niewiele z nich faktycznie zasługuje na miano efektywnych. Tym bardziej naszą uwagę przykuł suplement Astaksantyna BioAstin, dystrybuowany w Polsce w sklepie kenay.com.pl. Dzisiaj przybliżymy wam nieco jego wszechstronne działanie i sprawdzimy, jakie korzyści dla zdrowia niesie za sobą regularne przyjmowanie tego naturalnego suplementu!

Astaksantyna: co to jest, gdzie występuje w naturze?

Astaksantyna jest wciąż obiektem badań wielu grup naukowców na całym świecie. Do pokaźnej listy jej pro zdrowotnych właściwości sukcesywnie dodawane są kolejne punkty. Najlepiej poznać jej działanie w naturze. Astaksantyna jest bowiem barwnikiem, który występuje u niektórych zwierząt, np. ryb, jak łososie. Zaobserwowano, że to właśnie astaksantyna w mięśniach łososi determinuje ich sławetną siłę, umożliwiającą pokonywanie setek kilometrów pod prąd rzek. Astaksantyna naturalna BioAstin gwarantuje podobne działanie – wiedzą o tym, np. sportowcy, którzy chętnie sięgają po ten suplement, by poprawić swoją wydolność fizyczną.

Astaksantyna: właściwości korzystne nie tylko dla sportowców…

BioAstin to astaksantyna naturalna o działaniu wielokierunkowym. Dotychczasowe badania wskazują na to, że astaksantyna jest najsilniejszym znanym obecnie antyoksydantem występującym w naturze. Regularne przyjmowanie tabletki BioAstin (1-2 razy dziennie) dostarcza potężną porcję przeciwutleniaczy, co zapobiega powstawaniu stanów zapalnych oraz starzeniu się komórek. Takie działanie sprawia, że astanksantyna polecana jest jako naturalne wsparcie trudnych w leczeniu dolegliwości stawowo-kostnych, jak np. reumatyzm. Dodatkowo tabletki BioAstin (sprawdź w kenay.com.pl) korzystnie działają na wzrok oraz wspierają procesy oczyszczania organizmu z toksyn.

Fot. Bioastin astaksantyna od KENAY.com.pl

Ile kosztuje astaksantyna i dlaczego warto wybierać sprawdzone preparaty?

Biorąc pod uwagę efektywność oraz odczuwalność regularnej suplementacji, astaksantyna BioAstin nie należy do przesadnie drogich preparatów. Na rynku występuje w postaci dobrze przyswajalnych i przystępnych w przyjmowaniu kapsułek, które należy łykać do 3 razy na dobę. W sklepie kenay.com.pl za opakowanie 60 kapsułek zapłacimy niecałe 100 zł. Taka ilość pozwoli nam na pełnowartościową kurację przez okres jednego miesiąca.

Jeśli zdecydujecie się kupić BioAstin, zwracajcie koniecznie uwagę na źródło astaksantyny. Najlepiej przyswajalne i najbezpieczniejsze dla zdrowia są produkty certyfikowane, pozyskiwane z alg Haematococcus pluvialis. Wykazują one lepszy potencjał oksydacyjny, a suplementacja jest zwyczajnie bardziej opłacalna i efektywna. Tania astaksantyna produkowana jest zazwyczaj w sposób syntetyczny z grzybów drożdżowych Phaffia rhodozyma, wybór oczywiście należy do was.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy