Tatuaże zmywalne – jak można je wykorzystać i kiedy warto je zrobić? Podpowiadamy

Tatuaże zmywalne – jak można je wykorzystać i kiedy warto je zrobić? Podpowiadamy
Tatuaże zmywalne stają się coraz popularniejsze. Nic dziwnego, w końcu to świetny sposób na to, żeby móc wyróżnić się z tłumu za pomocą zjawiskowej ozdoby ciała. Jednocześnie, w przeciwieństwie do tradycyjnego tatuażu permanentnego, można je łatwo i szybko zmyć po kilku dniach po aplikacji. W naszym dzisiejszym artykule podpowiemy Ci, na jakie okazje warto wybrać taką dekorację i jak ją sprytnie wykorzystać w świecie marketingu.

Tatuaże zmywalne – wyjątkowa ozdoba ciała "na chwilę"

Tatuaże zmywalne mogą przybierać różną formę. Jedną z najpopularniejszych jest ta drukowana na specjalnej folii. Może być to druk całostronicowy lub pojedyncze wzory. Ich aplikacja jest dziecinnie prosta. Wystarczy wyciąć wybrany wzór i przykleić go na oczyszczoną skórę za pomocą niewielkiej ilości wody. Tatuaże zmywalne są idealną ozdobą ciała na krótki czas zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Dekoracje najlepszej jakości utrzymują się nawet do tygodnia. Po tym czasie dość łatwo można je zmyć, np. za pomocą zwykłej oliwki. Najważniejsze jednak jest to, że takie tatuaże tymczasowe nie pozostawiają żadnych śladów na skórze. Jest to więc idealna alternatywa dla tradycyjnych tatuaży, które są trudniejsze – a przede wszystkim znacznie kosztowniejsze – do usunięcia i mogą pozostawić na skórze nieestetyczne blizny.

Tatuaże zmywalne mogą być stosowane na różne okazje. Można je nosić na imprezach, festiwalach, koncertach lub innych wydarzeniach, na których chcemy się wyróżnić. Doskonale sprawdzą się także jako zastępstwo biżuterii. Ten rodzaj ozdób cieszy się też dużą popularnością w czasie sesji fotograficznych lub na planach filmowych – jako tymczasowa charakteryzacja.

Tatuaż zmywalny reklamą?

Tatuaże tymczasowe są nie tylko piękną dekoracją ciała, ale mogą pełnić również funkcje marketingowe. Przedsiębiorstwa często korzystają z ich potencjału, tworząc np. tatuaże ze swoim logo. Taka atrakcyjna wizualnie reklama może być noszona przez hostessy na różnych eventach lub przez sportowców w czasie zawodów. Tatuaże zmywalne mogą być również rozdawane dzieciom i dorosłym na różnych festynach czy koncertach, w ramach oryginalnej promocji firmy.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy