Doskonale przygotowane targi - standy na ulotki

Doskonale przygotowane targi - standy na ulotki

Artykuł zewnętrzny

Okres targów wystawienniczych to znakomity czas, aby jak najlepiej zaprezentować swoje produkty i usługi szerokiej rzeszy potencjalnych odbiorców. Pozwalają one nawiązać kooperację z kontrahentami oraz zaprezentować innowacyjne i wartościowe rozwiązania wszystkim odwiedzającym targi. Dlatego należy dobrze przygotować się do targów branżowych, aby wypaść lepiej od konkurencji i przekonać do swoich produktów niezdecydowanych odbiorców.

 

Stojaki na ulotki - uniwersalne standy i displaye

Podczas targów ogromne znaczenie ma wizerunek każdej firmy, dlatego warto wybrać optymalne rozwiązania i pozytywnie wyróżnić się na tle konkurencji. Proponowane przez producenta stojaki zostały tak zaprojektowane, aby jak najefektowniej prezentować materiały POS. Materiały te to drukowane ulotki, broszury i foldery promocyjne, a także katalogi z ofertą produktów. Ich zadaniem jest wspieranie sprzedaży bezpośredniej, dlatego zwykle są eksponowane w uczęszczanych miejscach, aby wzbudzić zainteresowanie potencjalnych zainteresowanych i zachęcić ich do zapoznania się z ofertą danej firmy. Więcej szczegółów na temat możliwości ekspozycji  materiałów POS znajdziesz na stronie internetowej producenta https://brooklyn.pl/products/pos/

Optymalna ekspozycja ulotek i katalogów

Stojaki reklamowe są jednym z elementów stoisk wystawienniczych budowanych na targach i innych imprezach branżowych . Stojaki na ulotki są nie tylko estetyczne wykonane, lecz przyciągają uwagę atrakcyjnym designem i stabilną konstrukcją. Wszystkie elementy zostały wykonane z najwyższej jakości materiałów, a jednocześnie gwarantują odpowiedni poziom cen do jakości. W ofercie firmy Brooklyn znajdziesz stojaki w różnych formatach: A4, A5 i A6. Dzięki estetycznej, nowoczesnej formie wszelkie materiały reklamowe, wspierające akcje promocyjne i sprzedaż produktów, będą prezentowały się wyjątkowo atrakcyjnie.

Największe atuty standów reklamowych

Standy reklamowe pozwalają w niezwykle atrakcyjny sposób wyeksponować ulotki, broszury czy katalogi z produktami. Dzięki efektownej formie przyciągają przyciągnąć potencjalnych zainteresowanych i zachęcić ich do dalszego działania. Standy mogą być jedno albo dwustronne. Zostały wykonane z bardzo trwałego, odpornego na deszcz i promieniowanie słoneczne materiału – tworzywa sztucznego oraz metalowej, stabilnej podstawy. Dzięki czemu są nie tylko ładne, ale również trwałe. Stanowią one pewnego rodzaju reklamę, a odpowiedni nadruk UV zwiększa trwałość reklamy. Warto zwrócić uwagę na bardzo elastyczny termin zamówienia, dzięki czemu klient może zrealizować usługę w standardowym albo błyskawicznym tempie tuż przed targami.

Standy reklamowe - szeroka gama modeli

Do najbardziej popularnych i najczęściej wybieranych rozwiązań wystawienniczych należą trwałe i atrakcyjnie wizualne standy reklamowe oraz stabilne stojaki reklamowe. Służą one odpowiedniej prezentacji i dystrybucji ulotek, broszurek, katalogów, jak również folderów i innych materiałów POS. Oddzielnym elementem przeznaczonym do reklamy produktów zarówno na kiermaszach i targach wystawienniczych, jak również w punktach sprzedaży są tzw. displaye reklamowe.

Nowoczesne displaye - efektywna sprzedaż

Display stanowi kolejny rodzaj reklamy oddziałującej na klienta  w trakcie targów handlowych oraz w sklepach wielkopowierzchniowych. Displaye są to tekturowe, stabilne stojaki zaprojektowane w taki sposób, aby zwracać uwagę zwiedzających czy klientów sklepów.  Efektowne grafiki przykuwają uwagę potencjalnych klientów, a łatwy dostęp do produktów świetnie wspiera procesy sprzedażowe. W ofercie firmy Brooklyn znajdziesz szeroki wybór stojaków reklamowych. Poza tym istnieje możliwość wykonania standów reklamowych o dowolnym kształcie i rozmiarze, a także dowolnej kolorystyce zgodnie z życzeniami klienta.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy