Jesteśmy grupą łodzian, których połączyło zamiłowanie do naszego miasta. Zależy nam przede wszystkim na promowaniu regionu łódzkiego wśród jego mieszkańców i turystów. Z chęcią nawiążemy współpracę z sympatykami Łodzi, którzy podejmą się współtworzenia portalu i wzbogacania go o wartościowy content.

Szukamy:

redaktorów

Masz lekkie pióro i kochasz nasze miasto? Jeżeli potrafisz dobrze pisać i czujesz, że doskonale sprawdzisz się w roli redaktora, to prawdopodobnie szukamy właśnie Ciebie!

fotografów

Pasjonuje Cię fotografia? Może to właśnie Twoje zdjęcia pojawią się już wkrótce na łamach portalu! Poszukujemy chętnych do współpracy fotografów, zafascynowanych pięknem Łodzi i jej okolic.

przedsiębiorców

Masz pomysł, w jaki sposób Twój biznes może pomóc w rozwoju naszego portalu? A może to my będziemy mieli okazję wesprzeć właśnie Ciebie? Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje współpracy.

ludzi z inicjatywą

Prowadzisz kampanię społeczną lub jesteś organizatorem wydarzenia, które chcesz nagłośnić? Chętnie obejmiemy patronatem obiecujące inicjatywy oraz eventy komercyjne.

Każdy miłośnik Łodzi i lokalny entuzjasta mile widziany! Jesteśmy otwarci na konstruktywną krytykę oraz wszelkie pomysły dotyczące kierunku rozwoju naszego portalu.

Od czego zacząć? Wystarczy zgłosić chęć współpracy za pośrednictwem formularza kontaktowego lub mailowo, przesyłając wiadomość na adres: kontakt@dziswlodzi.pl