Ciche bohaterki nocnego karmienia - Gadżety, które ułatwią życie każdej mamy

Ciche bohaterki nocnego karmienia - Gadżety, które ułatwią życie każdej mamy

Opieka nad nowonarodzonym dzieckiem wiąże się między innymi z koniecznością nocnego karmienia. Nie tylko pozbawia ono mamy snu, ale nierzadko generuje szereg trudności i problemów. Na szczęście wystarczy stosować się do kilku prostych rad i sięgnąć po przydatne gadżety, aby znacznie ułatwić sobie nocne karmienie.

Butelki Avent – dlaczego warto po nie sięgnąć?

Jeśli z jakiegoś powodu nie chcesz bądź nie możesz karmić piersią, wyprawka dla maluszka musi obejmować butelkę. W sprzedaży znajdziesz obecnie szeroki wybór modeli, które mocno różnią się między sobą. Jeśli chcesz mieć pewność, że do karmienia wykorzystujesz butelkę wysokiej jakości, zwróć uwagę na butelki Avent. Do ich wykonania producent wykorzystuje wyłącznie bezpieczne materiały dopuszczone do kontaktu z żywnością. Tym, co sprawia, że naprawdę warto sięgnąć po butelki Avent są dołączone do nich smoczki. Skonstruowano je tak, aby wspierały naturalny rytm karmienia maluszka. Smoczki są szerokie, miękkie, a jednocześnie elastyczne, dzięki czemu przypominają kobiecie piersi. Dzięki specjalnej obudowie nie musisz martwić się rozlewaniem mleka.

Czy warto kupić podgrzewacz do butelek?

Butelka do karmienia to nie jedyne, co przyda się młodej mamie. Jeśli chcesz usprawnić mocne karmienie, sięgnij po podgrzewacz do butelek. Z jego pomocą naprawdę sprawnie, szybko i bez niepotrzebnych problemów podgrzejesz mleko dla maluszka, nie korzystając z mikrofalówki bądź kuchenki. Dzięki temu nie trzeba martwić się przegrzaniem jedzenia. Pamiętaj, aby postawić na podgrzewacz renomowanej firmy, która dba o jakość.

Czy poduszka do karmienia to przydatny gadżet?

Jeśli zależy Ci na tym, aby nocne karmienie było jak najmniej obciążające zarówno dla Ciebie, jak i dla maluszka, postaw na poduszkę do karmienia. Ułatwi Wam ona przyjęcie odpowiedniej pozycji, w której karmienie będzie przebiegało bez większych problemów. Pamiętaj, aby sięgnąć po poduszkę z tkanin bezpiecznych dla dzieci. W sprzedaży znajdziesz obecnie przyjazne dla dziecięcej skóry modele, które są niezwykle przyjemne w dotyku.

Nocne karmienie to dla rodziców prawdziwe wyzwanie. Na szczęście można sprawić, że uporanie się z nim będzie zdecydowanie prostsza. Dla mam, które nie zdecydowały się na karmienie piersią, absolutną podstawą jest dobra butelka z prawidłowo wyprofilowanym smoczkiem. Przyda się podgrzewacz do butelek, poduszka do karmienia. Warto zadbać również o dobry nastrój – pamiętaj, że dzieci wyczuwają nasze emocje i bardzo łatwo się nimi zarażają. Podchodź więc do nocnego karmienia z uśmiechem, a na pewno będzie ono prostsze.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy