Co można nadrukować na koszulkę?

Co można nadrukować na koszulkę?
Każdy z nas ma swój własny gust i styl ubierania. Jeśli znudziły Cię powtarzalne wzory ubrań ze sklepów lub nie możesz znaleźć nic, co by Ci odpowiadało, stworzenie spersonalizowanej koszulki jest dobrym rozwiązaniem.

Koszulki z nadrukiem to fantastyczny pomysł na spersonalizowany prezent lub oryginalne ubranie. A co najważniejsze, można je zaprojektować w kilka minut! Wybór nadruków jest ogromny i wszystko zależy od wyobraźni. Może to być cytat, hasło lub coś, co chcemy przekazać. Popularne są różne grafiki, nazwy zespołów, logo, ulubiony bohater czy zwierzak. Miłośnik kawy może zaprojektować koszulkę z grafiką przedstawiającą jego ulubiony napój, a hodowca kaktusów swoją roślinę. Nadruki na koszulki mogą także składać się z wykonanych przez nas zdjęć.

Nadruki na koszulki – pomysł na oryginalny prezent.

Koszulka własnego projektu to doskonały prezent na każdą okazję. Sprawdzi się zarówno na Dzień Matki, Ojca, okolicznościowy upominek dla szefa, znajomego jak i chłopaka. Dzięki szerokiemu wachlarzowi możliwości, wzór można dopasować idealnie pod daną osobę – zarówno fana heavy metalu, jak i wielbiciela Myszki Mickey. Koszulka z nadrukiem może być też pamiątką – odpowiednio zaprojektowana będzie przypominać o dacie chrztu, ślubu czy zaręczyn.

W jaki sposób zrobić nadruk na koszulkę?

Projekt można stworzyć samemu — wykorzystując własny projekt i używając specjalnie do tego przygotowanego kreatora na stronie internetowej. Można również stworzyć go tam od podstaw, ponieważ wybór narzędzi i zasobów jest bogaty. Jeśli wolimy oddać to w ręce specjalistów – można wysłać swój pomysł wraz z elementami, które mają zostać użyte na maila, a w odpowiedzi zostanie wysłany gotowy projekt graficzny.

Na co zwrócić uwagę przy tworzeniu nadruku na koszulkę?

Przy tworzeniu projektu warto wziąć pod uwagę, jaki maksymalny obszar może zostać zadrukowany. Pliki powinny być wysłane w odpowiednim rozszerzeniu, najczęściej jest to JPEG, PNG, SVG i określonej rozdzielczości, tak by nie straciły na jakości. Ważnym elementem jest także sposób wykonania nadruku – warto zdecydować się na druk cyfrowy DTG, który pozwala na dokładne, bezpośrednie umieszczenie projektu na koszulce.

Koszulki własnego projektu są też dobrym narzędziem marketingowym. Dzięki wyróżniającemu się logo czy grafice, kojarzącej się z daną firmą, można zwrócić na siebie uwagę grupy docelowej, budować reklamę czy wykorzystać koszulki, jako prezent dla klienta. Dobrze zaprojektowana koszulka dla pracowników firmy, jest doskonałą jej reklamą. Jak widać, własnoręcznie zaprojektowane koszulki mają szereg zastosowań i nic dziwnego, że cieszą się taką popularnością. Zadowolą każdego, bez względu na wiek, będą oryginalnym dodatkiem w szafie, sprawdzą się, jako prezent, pamiątka, a nawet materiał reklamowy. Nieskończona paleta możliwości wzorów i kolorów, pozwala zaprojektować wymarzony i niepowtarzalny nadruk według własnego pomysłu.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy