Bezpieczna podróż busem do Niemiec – na co warto zwrócić uwagę?

Bezpieczna podróż busem do Niemiec – na co warto zwrócić uwagę?

Od kilkunastu lat dzięki prowadzonej polityce zagranicznej mieszkańcy państw europejskich mogą swobodnie poruszać się po krajach sąsiednich. Planując podróż trzeba wybrać środek transportu, który spełni szereg oczekiwań. Warto zwrócić uwagę przede wszystkim na takie elementy jak bezpieczeństwo, stan techniczny pojazdu, koszt podróży, jak również czas. Wśród wielu środków transportu jednym z najlepszych i najbardziej ekonomicznych jest bus. Nasza firma transportowa wyszła naprzeciw potrzebom ludzi wybierających się do Niemiec. Oferujemy bezpieczny i komfortowy przewóz osób oraz rzeczy. Obsługujemy klientów indywidualnych, jak również grupy zorganizowane. Nasi doświadczeni kierowcy zadbają o to, by przejazd do Niemiec był wygodny oraz przyjazny dla pasażerów.

Bezpieczeństwo to podstawa

Wybierając się w podróż busem na trasie Polska – Niemcy należy w pełni rozważyć przede wszystkim kwestię bezpieczeństwa. Warto postawić na pojazdy sprawdzone pod względem technicznym i serwisowane w autoryzowanych miejscach. Kluczowe jest także doświadczenie kierowców. Jedynie wykwalifikowana kadra gwarantuje w pełni bezkolizyjny przewóz osób do Niemiec. To wszystko oferuje nasza firma. Działamy na rynku przewozowym już od 25 lat. Bezpieczeństwo oraz zadowolenie klientów jest dla nas priorytetem.

Na co warto zwrócić uwagę podczas wyboru firmy transportowej?

Decyzja o wyborze firmy transportowej jest bardzo istotna, dlatego nie wolno podejmować jej pochopnie. Trzeba zwrócić uwagę na następujące kategorie: bezpieczeństwo i komfort podróży, efektywność wyboru trasy, co wpływa na czas przejazdu, stopień nowoczesności oferowanej floty pojazdów, ale przede wszystkim profesjonalizm w podejściu do klienta. Każdy z tych elementów jest na bardzo wysokim poziomie właśnie w ofercie naszej firmy, dlatego warto się z nią zapoznać.

Nowe i komfortowe pojazdy

Nasza firma dysponuje nowoczesną flotą 8-osobowych busów. Auta te zapewniają podróż w komfortowych warunkach. Niezwykle wygodne, rozkładane fotele nawet podczas długiej trasy nie obciążają nadmiernie kręgosłupa, a dwustrefowa klimatyzacja pozwala swobodnie odetchnąć niezależnie od warunków pogodowych. Nasze auta posiadają certyfikaty bezpieczeństwa. Ich stan techniczny jest okresowo kontrolowany w najlepszych serwisach.

Dodatkowe udogodnienia w busie

W dzisiejszych czasach bardzo istotna jest łączność ze światem. Dlatego nasze pojazdy w standardowym wyposażeniu posiadają dostęp do bezprzewodowego internetu oraz gniazda USB, umiejscowione przy każdym fotelu. Korzystanie z nowoczesnych technologii pozwala efektywnie wykorzystać każdą minutę podczas przejazdu.

Dowóz door to door

Ekspresowy transport zapewnia dowóz osób w systemie „door to door”, czyli od drzwi do drzwi. Polega on na tym, że odbieramy klienta z umówionego adresu i odwozimy we wskazane miejsce. Znajomość tych punktów pozwala nam na wybór najbardziej optymalnej trasy pod względem bezpieczeństwa i czasu. Biorąc pod uwagę teren województwa lubelskiego, podróż busem do Niemiec z naszą firmą trwa niecałe 13 godzin.

Informacje na temat kierowcy

Jako firma z długoletnim stażem starannie dobieramy współpracowników, aby zapewnić naszym klientom jak najlepszą obsługę i warunki podróży. Nasi kierowcy posiadają wysokie kwalifikacje. Warunkiem zatrudnienia w naszej firmie jest posiadanie co najmniej 5-letniego stażu na drogach Europy oraz znajomość języka niemieckiego. Dodatkowym atutem jest to, że każdy pasażer podczas korzystania z proponowanych przez nas usług jest objęty ubezpieczeniem. Dzięki temu może w pełni oddać się urokom podróżowania.

Nie wstydź się wypytać o wszystko

Nie wiesz, czy bus to odpowiedni dla Ciebie środek transportu? Na czym polega system dowożenia od drzwi do drzwi? Tanie busy to mit czy prawda? Kto dba o bezpieczeństwo podczas podróży z Polski do Niemiec? Jeśli planujesz podróż na trasie Polska – Niemcy, a pytania w Twojej głowie zaczynają się mnożyć, zadaj je nam. Chętnie odpowiemy na każde i rozwiejemy nurtujące Cię wątpliwości. Zachęcamy do korzystania z podanego numeru telefonu lub odwiedzenia strony internetowej. Z nami każda droga będzie prosta.

Pomoc w przygotowaniu artykułu:
Przewozy do Niemiec
20-801 Lublin, ul. Żołnierska 7/24
Tel. +48 530 835 506

www: http://przewozydoniemiec.pl/

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy