Co podarować dziecku pod choinkę? Nieszablonowe pomysły

Co podarować dziecku pod choinkę? Nieszablonowe pomysły
Święta Bożego Narodzenia już za chwilę. Jeśli nie masz jeszcze pomysłu na prezent dla dziecka, warto wybrać coś oryginalnego i nieszablonowego. Co kupić?

Znalezienie upominku dla dziecka pod choinkę może wydawać się naprawdę bardzo proste. Schody zaczynają się jednak wtedy, gdy zależy nam na tym, aby upominek był inny niż wszystkie.

Razem ze sklepem internetowym 4gift.pl przygotowaliśmy kilka ciekawych propozycji, które świetnie sprawdzą się na prezent dla dziecka, a przy tym mogą przypaść do gustu także tym dorosłym, którzy także chcą poczuć się znowu jak dzieci!

1. Kolorowy kubek

Kubek z nadrukami z ulubionymi bohaterami bajki czy filmu na pewno będzie udanym pomysłem na prezent bożonarodzeniowy.

Gdy chcemy wybrać upominek wyglądający niebanalnie, na pewno warto zwrócić uwagę na kubki termiczne, które zmieniają swój kolor po wlaniu do nich gorącego napoju, na przykład herbaty. Na powierzchni kubka można zobaczyć wtedy całkowicie nowy obrazek!

2. Poduszka z ulubionym bohaterem

Świetny pomysł na prezent dla każdego dziecka – będzie kapitalną dekoracją wnętrza, a przy tym będzie także pełnić praktyczną funkcję.

Jeśli chcemy, żeby w prezent był inny niż wszystkie, zamiast zwykłej poduszki z nadrukiem wybierzmy taką, która posiada kształt ulubionej postaci, na przykład z uniwersum Harry’ego Pottera!

3. Figurki Funko Pop!

Te figurki to jeden z upominkowych hitów wśród fanów seriali, filmów czy gier komputerowych. Charakterystyczne postaci z dużymi głowami rozpalają wyobraźnię fanów na całym świecie i stanowią też kapitalny pomysł na rozpoczęcie kolekcji.

W sklepach można kupić figurki w wielu różnych wariantach do wyboru – postawmy na taki prezent dla dziecka, który będzie wpisywał się w jego zainteresowania!

4. Naklejki z ulubionymi bohaterami

Kto z nas nie lubi naklejek? W dzieciństwie były one jednym z ulubionych gadżetów służących do ozdabiania różnych powierzchni i wyklejania zeszytów.

Teraz także naklejki lubiane są przez najmłodszych i polecane są jako prezent dla dziecka. Wybierzmy wtedy takie, które będą odpowiadały maluchowi pod względem jego zainteresowań, na przykład z ulubionymi bohaterami bajek.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy