Oferta rodzinna w Orange Flex – dlaczego warto z niej skorzystać?

Oferta rodzinna w Orange Flex – dlaczego warto z niej skorzystać?
Chcesz mieć Plan komórkowy dla całej rodziny? Takie jest Orange Flex Rodzina – zarządzasz wydatkami członków Rodziny w aplikacji i wszystko masz pod kontrolą. Poznaj Orange ofertę rodzinną i zalety Flex Rodziny. Dołącz do generacji Flex i zarządzaj wygodnie kilkoma numerami!

Orange Flex Rodzina – co to?

Orange Flex Rodzina to Plan komórkowy dla kilku osób. Wystarczy, że masz konto Flex dla Ciebie, do którego dodasz kolejne osoby, tworząc Flex Rodzinę. To dobre rozwiązanie dla znajomych, rodziny, a także współpracowników. Z Planu może korzystać do 5 osób, a administrator ma wgląd do kont członków Rodziny, dzięki czemu kontroluje wydatki i trzyma rękę na pulsie. Sprawdź rodzinną ofertę Orange Flex – https://flex.orange.pl/oferta/rodzina.

We Flexie zyskujesz nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y w Polsce i w roamingu w UE. Wybierasz dowolną paczkę internetu – od 0 GB do 100 GB. Do dyspozycji Twojej Flexowej Rodziny jest też Social Pass, czyli nielimitowany internet m.in. na Facebooka, Messengera, Instagrama czy WhatsAppa – możesz korzystać do woli, a Twoje GB nie maleją. Dlaczego warto być w generacji Flex i założyć swoje konto Orange Flex?

  • Elastyczny Plan komórkowy – w dowolnym momencie możesz zmieniać Plany poszczególnych członków Rodziny. Wszystko załatwiasz w aplikacji Flexa, bez wychodzenia z domu i podpisywania dokumentów. Wygodnie, szybko i prosto!
  • Dodatkowa karta e-SIM za 0 zł. Korzystaj z numeru telefonu na dwóch urządzeniach – tablecie, smartwatchu czy drugim smartfonie.
  • Dziel się gigabajtami. We Flexie możesz przekazywać dowolną ilość GB swoim znajomym, którzy korzystają z Flexa, a oni Tobie.
  • Polecaj i zarabiaj. W aplikacji Flexa znajdziesz indywidualny kod polecający – udostępnij go znajomym i zgarnij każdorazowo 70 zł. Polecona osoba, która będzie korzystać z Flexa, zyska natomiast 30 zł. Wspólnie możecie zgarnąć nawet 1000 GB internetu.
  • Passy na ulubione rozrywki. W Orange Flex możesz wykupić Passy na muzykę, wideo czy gry. Dzięki temu, Twoje GB internetu nie maleją, gdy korzystasz z ulubionych serwisów i portali.

Fajna oferta, prawda? Nas to nie dziwi. Tak jak sieć w aplikacji!


Orange oferta rodzinna – zalety

Dlaczego warto postawić na Flex Rodzinę? Poznaj zalety Orange oferty dla Rodzin i stwórz swoją sieć w aplikacji!

  • Do 5 numerów od 15 zł każdy. Członkowie Flex Rodziny mogą korzystać z Planu komórkowego już od 15 zł miesięcznie.
  • Wydatki pod kontrolą. Jako właściciel Planu i administrator Flex Rodziny, możesz kontrolować wydatki członków, czyli środki przeznaczane na Passy i inne aktywności. Widzisz także zużycie internetu. Masz dostęp do wszystkich informacji i łatwo możesz zarządzać wydatkami Rodziny.
  • Opcja ,,Zapytaj o zakup’’. Otrzymasz powiadomienie o chęci zakupu danej usługi przez członka Flex Rodziny. Możesz wyrazić zgodę na zakup usług, takich jak Passy czy dodatkowe GB internetu. Dzięki temu kontrolujesz wydatki Rodziny, a szczególnie młodszych Flexowiczów. Opcję ,,Zapytaj o zakup’’ możesz włączyć i wyłączyć w dowolnym momencie.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy