Czy lipolasery diodowe są skuteczne?

Czy lipolasery diodowe są skuteczne?
Zabiegi z użyciem lipolaserów diodowych są dość często polecanymi środkami walki ze zbędnymi kilogramami. Uchodzą za bezpieczne i skuteczne, w związku z czym wiele gabinetów kosmetycznych decyduje się włączyć je do swojej oferty. Jednak ile w tej opinii prawdy? Czy lipolasery rzeczywiście zasługują na miano skutecznych. Czy warto wyposażyć swój salon urody w te urządzenia? Podpowiadamy!

Lipoliza z użyciem lipolaserów diodowych — czy jest skuteczna?

Urządzenia laserowe są powszechnie stosowane w zabiegach mających na celu zredukowanie tkanki tłuszczowej. Najczęściej używamy ich w sytuacji, w której nawet stosowanie odpowiedniej diety i aktywność fizyczna na zalecanym poziomie nie pozwalają uzyskać pożądanego efektu wyszczuplenia. W walce z nadmiarem tłuszczu w problematycznych partiach pomoże lipolaser diodowy. Urządzenie to można wykorzystać do przeprowadzenia lipolizy laserowej.

Na czym polega ten zabieg i czy jest skuteczny? Podczas wykonywania lipolizy w ten sposób, ciało pacjenta poddawane jest działaniu urządzenia laserowego, które oddziałuje na komórki tkanki tłuszczowe. Traktowany laserem tłuszcz ulega upłynnieniu, rozkładając się na kwasy tłuszczowe i glicerol. Dzięki temu jest on skutecznie usuwany z organizmu, a efekty zabiegu są długotrwałe i widoczne niemal od razu po jego wykonaniu. Najlepsze rezultaty da seria składająca się z 8 zabiegów. Osoby niecierpliwe nie muszą martwić się, że przyjdzie im długo czekać na wymarzone efekty — kolejne zabiegi z serii można wykonywać nawet co dwa dni.

Za co ceni się lipolasery diodowe?

Lipoliza z wykorzystaniem lipolasera diodowego ma wiele zalet. Wśród nich wymienia się na przykład wysoką skuteczność zabiegu i możliwość osiągania świetnych efektów w krótkim czasie. Lipoliza wykonana z tym sprzętem jest bezbolesna, bez względu na obszar ciała, na którym ją wykonujemy. Zabieg ten nie wymaga naruszania ciągłości skóry poprzez nacinanie czy nakłuwanie — procedura zabiegowa polega wyłącznie na przykładaniu głowicy lipolasera do tych partii ciała, które chce się wyszczuplić.

Przy użyciu tego urządzenia można wysmuklić niemal dowolną partię ciała. To właśnie dlatego zabiegi z jego wykorzystaniem są tak chętnie wykonywane przez te klientki salonów kosmetycznych, które zmagają się z tłuszczem odkładającym się w newralgicznych miejscach. Wśród zalet lipolizy z lipolaserem diodowym nie sposób nie wymienić bezpieczeństwa całej procedury — pacjentka nie musi obawiać się efektów ubocznych czy uszkodzeń tkanek.

Jaki lipolaser diodowy do gabinetu medycyny estetycznej?

Właściciele gabinetów medycyny estetycznej, którzy chcą poszerzyć ich ofertę o popularny, bezpieczny i skuteczny zabieg, powinni rozważyć wprowadzenie do niej lipolizy z wykorzystaniem lipolasera diodowego. Poszukując urządzenia, warto zwrócić uwagę na liczbę aplikatorów (więcej głowic to możliwość pracy na kilku obszarach ciała jednocześnie). Dla maksymalnego uproszczenia całego procesu dobrze postawić na urządzenie z opcją zabiegu bezobsługowego. Przed zakupem należy upewnić się, że sprzedawca dostarcza pełną dokumentację i szkolenie z obsługi sprzętu oraz oferuje gwarancję na lipolasery diodowe.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy