Program do faktur dla małej firmy

Program do faktur dla małej firmy

Małe i mikro przedsiębiorstwa potrzebują do przygotowania dokumentacji dobrego programu, który uprości im to zdania. Ciekawą opcją jest program od łódzkiej firmy MEGA-TECH, czyli Faktura Small Business. To uproszczone narzędzie do wystawiania dokumentów w małej firmie i nie tylko.

Prosty w obsłudze program do faktur

Narzędzie do fakturowania powinno być przede wszystkim intuicyjne, aby każdy użytkownik komputera mógł nauczyć się go bardzo szybko. Taki program to na pewno Faktura Small Business. Oprogramowanie to jest proste, jego funkcje zostały bardzo przejrzyście posegregowane, co sprawia, że praca z nim jest przyjemna i nie problematyczna. W programie przedsiębiorca przygotuje takie faktury jak: faktura VAT, faktur proforma, faktura zwolniona z VAT, uproszczona, korekta czy paragon fiskalny. Dokumentów jest dużo, jednak użytkownik może je szybko przygotować, gdyż program został wyposażony w funkcje pozwalające automatycznie pobierać dane kontrahentów z CEIDG, czy kursy walut z bazy NBP. Program pozwala również wysyłać faktury do klientów e-mailem i dowolnie oznaczać dane, co sprawia że użytkowanie jest jeszcze prostsze. 

Praca wielostanowiskowa

Program do wystawiania faktur Faktura Small Business pozwala na pracę jednocześnie na wielu stanowiskach przez różnych użytkowników. Wprowadzane przez nich dane nie są duplikowane i są dostępne online dla pozostałych korzystających za sprawą wspólnej bazy danych. Jest to wygodne rozwiązanie, które pozwala na pracę wielu osób, a tym samym rozwój firmy i większą sprzedaż, czy świadczenie usług. Każda transakcja jest zapisywana w programie i może być wzięta pod uwagę w analizie wbudowanych opcji pozwalających wygenerować potrzebne raporty i statystyki. Użytkownik może sprawdzić np. najlepszych klientów.

Program do fakturowania Faktura Small Business to innowacyjne rozwiązania, które sprawdzają się do pracy w firmie. Mając na uwadze przyśpieszenie procesu wystawiania faktur warto wyposażyć przedsiębiorstwo w to oprogramowanie.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy