Polskie ubrania dla dzieci: jakość i oryginalny pomysł w uroczym wydaniu

Polskie ubrania dla dzieci: jakość i oryginalny pomysł w uroczym wydaniu

Globalna wioska w jakiej żyjemy i masowy rynek zbytu kiepsko wpłynęły na modę dziecięcą. Tanie, importowane ubrania dla dzieci zaczęły zalewać nasz rynek około dwóch dekad temu, dzisiaj jednak zauważa się optymistyczny trend: polskie ubrania dla dzieci, które zostawiają masową konkurencję w tyle. W minionym roku jednym z największych wygranych był producent ubrań dziecięcych TUSS.pl.

Polskie ubrania dla dzieci ze znakiem jakości

Ekologiczne, bezpieczne, trwałe i odporne – takie powinny być ubrania dziecięce, by sprostać skrajnym warunkom noszenia przez nasze pociechy. Każda mama wie, że nie ma większego testy jakości niż dzień noszenia przez samo dziecko: rozciąganie, pogryzanie, plamienie, to tylko kilka z długiej listy „testów wytrzymałości”. Polskie ubrania dla dzieci od TUSS.pl stworzone zostały na mocnym fundamencie – od początku stawiano na solidny materiał, będący połączeniem bawełny i elastanu, trwałe szwy, odporne i szczegółowo wykonane grafiki itp. Jak podaje sam producent ubrań dla dzieci, polskie mamy doceniły ten aspekt wyjątkowo mocno – jak się okazuje, na równi z modą dziecięcą cenią sobie trwałość kupowanych wyrobów. To bardzo obiecująca tendencja!

Polskie ubrania dla dzieci z oryginalnym pomysłem

Wszystko co masowe musi spodobać się możliwie największej grupie odbiorców, przez to napływające ze wschodnich rynków ubrania dziecięce są często nijakie, bo według prostej zasady: „jeśli coś jest do wszystkiego, to jest też do niczego”. Producent ubranek dla dzieci TUSS pokazał, że autorski sznyt, ciekawy pomysł i oryginalne, przemyślane kolekcje potrafią zdobyć serca mam i urozmaicić garderoby ich pociech. Przykładem jest popularna w minionym roku kolekcja Street Wear – mody ulicznej, która w dodatku zawierała świetne, jednakowe komplety dla mam i dzieci. Polska marka umie w modę dziecięcą, to cieszy podwójnie!

Fot. Więcej z najnowszej kolekcji na Tuss.pl

Polskie ubrania dla mam i dzieci – wspólne komplety przełamują schematy modowe

Założycielka marki i sklepu TUSS.pl bawi się różnymi inspiracjami modowymi: czerpie zarówno z mody dla dorosłych, jak i z mody dziecięcej. W ten sposób powstają urocze komplet dla mam i dzieci, które są jednocześnie jednym z bestsellerów minionego roku. Skąd ich popularność? Polskie ubrania dla dzieci tej marki mają w sobie ducha oryginalności i swobody, są lekkie, wygodne i niepretensjonalne, pozwalają dzieciom identyfikować się z ich rodzicem, dają wspólny mianownik w ich garderobie. To element cementujący małe chwile, jak wspólne spacery, wycieczki itp.

Producent ubrań dziecięcych w sposób arcyciekawy pozwala wyjść ze schematów obojgu: mamie i dziecku. Matki dzięki nieco frywolnej i dziecięcej odzieży mogą na chwilę wyluzować się i zapomnieć o codziennych troskach. Dzieciaki zaś chętnie naśladują swoich idoli – rodziców, także w tym co na sobie mają!

Gdzie kupić polskie ubrania dla dzieci TUSS?

Warto zaglądać na sklep TUSS.pl oraz do niektórych butików z modą dziecięcą. Aktualnie jest ich kilkadziesiąt w całej Polsce, a ich listę zamieszcza na swojej stronie producent ubrań dla dzieci. Z dumą możemy więc zakończyć nieco wyświechtanym, ale pasującym tu stwierdzeniem: „dobre, bo Polskie”!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy