Czy wzorzyste sukienki wyszczuplą twoją sylwetkę? Tak!

Czy wzorzyste sukienki wyszczuplą twoją sylwetkę? Tak!
Kolory odgrywają bardzo dużą rolę w przypadku tworzenia idealnego stroju. Nie dość, że poszczególne części garderoby muszą do siebie pasować, to jeszcze powinny podkreślać atuty urody. Blondynki zawsze wyglądają dobrze w niebieskim, gdyż uwydatnia kolor i głębię ich oczu. Z kolei brunetki świetnie prezentują się w czerwonym, bordowym czy w zieleni butelkowej. Barwa stroju może też mieć wpływ na wyszczuplenie sylwetki. Nie wspominając o wzorach. Nie od dziś wiadomo, że pionowe pasy wpłyną korzystnie na wydłużenie figury i optyczne jej zmniejszenia, natomiast pasy poziome wywołają odwrotny skutek. Czym zatem warto kierować się wybierając nową sukienkę na lato, do pracy czy na randkę?

Jakie wzory dla blondynki, brunetki i rudej?

Modne duże rozmiary sprawiają, że wszystkie panie mogą poczuć się dobrze w swojej skórze. Projektanci dokładają wszelkich starań, aby oferta ubrań XXL była szeroka i zapewniała maksimum wygody. Aby wyglądać oszałamiająco w każdej sytuacji, warto postawić na sukienki dla puszystych. Trendy w modzie często się zmieniają, ale pewne wytyczne warto stosować zawsze. Jaki wzór będzie najlepszy dla kobiet plus size?

Kobiety o obfitych kształtach nie muszą rezygnować z wzorów, ponieważ dla każdej figury znajdzie się odpowiedni model. Duże i wyraziste printy to niestety nie jest najlepszy pomysł, ale za to drobne kwiatuszki, groszki czy pipetka będą jak znalazł. Podobnie rzecz ma się z paskami pionowymi czy z drobną krateczką. Puszyste panie mogą z powodzeniem wybierać szerokie pasy, cienkie lepiej zostawić paniom o drobnej budowie. Sukienka może stanowić połączenie elementów jednokolorowych z wzorzystymi, w tym wypadku warto postarać się, aby wzór nie pokrywał wyłącznie części ciała, które chcemy pomniejszyć. Jeśli masz szerokie biodra, a piersi i ramiona są drobne, to tkanina z printem powinna być na górze. Na koniec warto też zwrócić uwagę na materiał, aby wyszczuplał, musi być lekki, zwiewny i lejący się. Najlepiej sprawdzą się matowe tkaniny.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy