GPS dla zwierzaka

Lokalizator GPS dla zwierzaka w postaci obroży to coraz bardziej popularne wyposażenie każdego miłośnika swojego pupila. Nic w tym dziwnego – nic tak nie chroni czworonoga jak właśnie tracker GPS. Takie rozwiązanie sprawdza się nie tylko w przypadku ucieczki psa czy kota, ale także w przypadku kradzieży. Sprawdź, dlaczego warto zainwestować w GPS dla zwierzaka i czym warto się kierować.

Lokalizator GPS, w który wyposażony będzie Twój czworonożny przyjaciel, to nie tylko jego bezpieczeństwo, ale także Twój spokój. Nie będziesz musiał się już stresować ewentualną ucieczką czworonoga, zbyt długim czasem powrotu, kradzieżą, czy nawet oddaleniem się zwierzaka na zbyt daleką odległość. Opcja ta sprawdzi się świetnie szczególnie w przypadku tych psów czy kotów, które wybierają się ze swoim właścicielem na wycieczki i spacery po dworze, jednak zda także egzamin w przypadku zwierząt, które długo same przebywają w domu – tracker zdecydowanie utrudni im ucieczkę, a także uniemożliwi przywłaszczenie osobom trzecim.

Co daje lokalizator?

Lokalizator dla zwierząt, który najczęściej znaleźć można w obroży, posiada szereg funkcji, które uchronią Twojego pupila przed wieloma niebezpieczeństwami. W przypadku zerwania się ze smyczy lub ucieczki w łatwy sposób – za pomocą intuicyjnej aplikacji- będziesz mógł szybko i precyzyjnie określić miejsce przebywania psa czy kota. Oprócz tego będziesz mógł usłyszeć to, co dzieje się wokoło niego, dzięki wbudowanemu mikrofonowi. Pozwoli Ci to jeszcze lepiej zorientować się, gdzie obecnie przebywa zaginiony zwierzak, a przy okazji łatwiej zidentyfikujesz potencjalnego złodzieja. To nie wszystko – w bardzo prosty sposób możesz wyznaczyć na internetowej mapie teren, który stanowi „bezpieczną strefę” dla Twojego pupila, a o każdym jej przekroczeniu będzie Cię natychmiastowo informowała dedykowana aplikacja. W ten sposób będziesz mieć zawsze kontrolę nad tym, jak daleko oddala się Twój czworonożny przyjaciel, a także będziesz mógł sprawnie zareagować na ucieczkę. Dodatkową funkcją jest możliwość sprawdzenia całej trasy przebytej przez GPS – dzięki temu dowiesz się, gdzie i kiedy powędrował Twój zwierzak.

Jakie GPS powinieneś wybrać?

Przede wszystkim warto zakupić lokalizator od sprawdzonego producenta – w końcu od tego zależy bezpieczeństwo (a nawet życie!) Twojego przyjaciela. Sprawdzony tracker GPS dla pupila znaleźć możesz na stronie mking.pl. Zadbaj przede wszystkim o to, aby był on małych rozmiarów i niewiele ważył – gadżet ten nie może przeszkadzać czworonogom w codziennym i wygodnym funkcjonowaniu. Wybierz także model z wbudowanym mikrofonem, ponieważ pozwala to na jeszcze lepsze zapewnienie bezpieczeństwa psu czy kotu, a także na zidentyfikowanie potencjalnego złodzieja. Warto, aby lokalizator przeznaczony dla zwierzaka był także wodoodporny – nigdy nie wiadomo, w jakich warunkach się znajdzie, a sprzęt, który nie będzie odporny na wodę i zachlapania, może zwyczajnie nie zadziałać. Nie zaszkodzi postawić także na model ze świecącymi diodami LED – to rozwiązanie sprawdzi się szczególnie podczas nocnych spacerów i podróży.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy