Jak zaplanować wyjątkową rocznicę ślubu?

Jak zaplanować wyjątkową rocznicę ślubu?
Pierwsza, piąta, dwudziesta… każda rocznica ślubu zasługuje na uroczystą oprawę. Ten dzień jest w końcu symbolem wspólnej drogi życia dwóch bliskich sobie osób. To świetna okazja do świętowania. Warto jednak wcześniej zastanowić się jak najlepiej uczcić kolejny rok spędzany razem. Potrzebujecie inspiracji? Poniżej podpowiadamy jak zaplanować wyjątkową rocznicę ślubu!

Rocznica ślubu – wyjątkowa okazja

Każde małżeństwo ma swój własny ulubiony sposób celebracji kolejnych rocznic. Pomysłów na ten wyjątkowy dzień jest mnóstwo, dlatego wybór jednego z nich to niełatwe zadanie. Wszystko zależy od wspólnych zainteresowań małżonków, ich dobrych chęci oraz otwartości na nowe atrakcje. Ważne, aby ten szczególny dzień przypomniał nam, dlaczego zdecydowaliśmy się zostać małżeństwem.

Romantyczna randka we dwoje połączona z wykwintną kolacją

Wydaje się, że jest to wyjątkowo banalna propozycja. Jednak proza dnia codziennego i mnóstwo obowiązków sprawia, że wiele małżeństw na co dzień nie ma czasu wyjść do restauracji. Często posiłki jemy w domu, a na spotkania ze znajomymi wybieramy pub czy niewielką knajpkę.  Rocznica ślubu wymaga jednak nieco zaangażowania. Zarezerwowanie stolika w eleganckiej restauracji i zamówienie wykwintnych dań sprawi, że jeszcze kilka dni po posiłku będziemy w doskonałym nastroju. Wato zadbać również o romantyczną oprawę muzyczną.

Po kolacji można wręczyć swojej drugiej połówce wyjątkowy prezent. Seksowna bielizna damska, eleganckie kolczyki, a może kwiaty i wymarzona książka w pięknej oprawie? Upominek warto dopasować indywidualnie, aby naprawdę podkreślił odświętny charakter chwili. Ciekawym pomysłem na przełamanie rutyny i dodanie odrobiny pikanterii między Wami będą gadżety dla par. Gdy jednak wybieracie dildo lub inne akcesoria erotyczne pamiętajcie, aby wspólnie ustalić czy drugiej taki prezent sprawi tyle samo radości co Wam.

 

Sesja zdjęciowa

Chcecie zrobić coś wyjątkowego? Możecie zastanowić się nad profesjonalną sesją zdjęciową z okazji rocznicy. Zarówno sesja plenerowa jak i studyjna będzie niezapomnianym przeżyciem. Możecie wybrać  stroje codzienne, zabawne lub z dowolnej epoki. Ważne jedynie, aby po latach te zdjęcia przypomniały Wam o uczuciach do drugiej strony.

Wspólny wyjazd

Podróżowanie pociąga za sobą koszty, które nie zawsze są przewidziane w domowym budżecie. Jeżeli jednak chcecie uczcić swoją rocznicę ślubu w sposób niekonwencjonalny  warto sięgnąć głębiej do kieszeni. Wygospodarujcie nieco czasu i pieniędzy na wspólny weekend rocznicowy. Wybierzcie Wasze ulubione miejsce, które odwiedzaliście jeszcze przed ślubem. Taka wycieczka w przeszłość będzie znakomitym pretekstem do powspominania różnych zabawnych historii. Powrót do miejsc o szczególnym dla nas znaczeniu naprawdę zbliża.

Wypad do SPA we dwoje

Idealną propozycją dla zapracowanych małżonków, którzy swoje życie dzielą pomiędzy rodzinę i pracę, jest spędzenie rocznicy ślubu w SPA. Wiele ośrodków oferuje atrakcyjne pakiety dla dwojga. Wybór zabiegów relaksacyjnych i upiększających to indywidualna sprawa. Postarajcie się jednak, aby dostępne atrakcje zapewniły Wam wyjątkowo romantyczne doznania.

A może coś niekonwencjonalnego?

Życie w małżeństwie to nie zawsze sielanka. Zdarzają się spięcia, kłótnie i nieporozumienia, które wprowadzają nieprzyjemną atmosferę. Zbliżająca się rocznica ślubu jest doskonałą okazją do zażegnania konfliktów z przeszłości.  Możecie zaplanować grę w paintball czy wykupić jazdę monster truckiem. Opcją dla miłośników sportów ekstremalnych będą skoki ze spadochronem. Taka wspólna przygoda dostarczy Wam mnóstwa adrenaliny, rozwieje nudę i zbuduje ciekawe wspomnienia.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy