Rodzaje opakowań na burgery

Rodzaje opakowań na burgery
Burger to niezaprzeczalny król wśród jedzenia na wynos. Mają go w ofercie restauracje, bary, fast foody, food trucki i inne lokale gastronomiczne. Różne dodatki smakowe, a nawet wersja wegetariańska sprawiają, że każdy konsument znajdzie coś dla siebie. Burger jest sycący i może zastąpić obiad. Najczęściej jest podawany w papierowym lub tekturowym opakowaniu. Czy konsumenci zwracają jednak uwagę na sposób podania jedzenia? Oczywiście, że tak. Dla każdego smakosza ważne jest to, aby opakowanie na burgera chroniło odzież przed poplamieniem sosem i zapewniało komfortowe zjedzenie posiłku.

Papierowe i kartonowe opakowania na burgery

Burger jest kanapką dość znacznych rozmiarów zawierającą sporą ilość składników: mięsa, warzyw, sosów oraz innych dodatków. Klient oczekuje, że opakowanie na burgera zapobiegnie wypadaniu składników dania z bułki, a po zjedzeniu burgera ubranie będzie czyste.

Opakowania do hamburgerów mogą być papierowe lub kartonowe. Opakowania kartonowe mają formę pudełek-boxów i cechują się świetną izolacją termiczną. Ułatwiają transport dania i przechowywanie go w nienaruszonym stanie. Zamknięcie jest szczelne, a pudełko nie otworzy się samoistnie. Grafika pudełek z napisem „Smacznego” w kilku językach, również zachęca do jedzenia i zamówienia następnego burgera. Ponadto, opakowania wykonane z grubszego papieru są bezpieczniejsze dla naszych klientów, chronią dłonie przed wysoką temperaturą oraz pozwalają dowieść w całości burgera na miejsce. Są po prostu komfortowe.

Opakowania na burgery typu torebki i koperty bardzo dobrze sprawdzają się w przypadku podawania burgerów w restauracjach i barach. Klienci zjadają je natychmiast, więc nie ma potrzeby zamykania produktów w celu zachowania ich świeżości czy zagwarantowania odpowiedniej izolacji termicznej.

Zastosowanie pudełek do burgerów

Opakowania do burgerów w formie pudełek to świetne rozwiązanie dla fast foodów i food trucków serwujących dania na wynos. Pudełka są higieniczne, zapobiegają pobrudzeniom odzieży i toreb w czasie drogi, ułatwiają przenoszenie jedzenia. Burgera w opakowaniu bez problemu można przewozić w środkach komunikacji miejskiej lub w samochodzie.

Burger w podarunku

Kiedy znajomy poprosi o kupno burgera, to zdecydowanie lepiej wziąć burgera w pudełku. Tak podane danie wygląda estetycznie i smacznie. Burger w pudełku prezentuje się okazale i apetycznie. Można go podać drugiej osobie w każdym miejscu. Postronne osoby zaś nie widzą, co jest w opakowaniu – mogą jedynie się domyślać. Jedzenie zachowa świeżość, pomimo dłuższego przechowywania w papierowym boxie.

Wyższa jakość usługi gastronomicznej

Zdaniem klientów i restauratorów, estetycznie zapakowany burger podnosi jakość usługi. Klienci zapamiętują nie tylko wspaniały smak potrawy, ale także wygląd opakowania. Nadruk „Smacznego” w kilku językach wyraża troskę sprzedawcy o doznania smakowe konsumenta.

Opakowania do burgerów w formie pudełek wprowadziły nową jakość do sprzedaży jedzenia na wynos i dały klientowi możliwość decyzji, czy konsumuje kanapkę od razu, czy za parę minut.

Artykuł powstał we współpracy z https://hollypowder.pl

 

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy