• 1
  •  

Kluby Łódź Piotrkowska

Piotrkowska jest nie tylko ulicą handlową, reprezentacyjną i pełną zabytków. To również najbardziej imprezowa ulica w mieście! Jeśli wyszukacie w sieci hasło: „kluby Łódź Piotrkowska” otrzymacie dziesiątki wyników, spośród których bez trudu wybierzecie idealną miejscówkę na wieczór. Warto jednak pamiętać, że nie tylko „Piotrkowska” klubami stoi. Poza główna ulicą również znajdziecie ciekawe miejsca, w których będziecie mogli bawić się do białego rana.

Nocne szaleństwo w klubach na Piotrkowskiej

Nie ma co ukrywać – każdy z nas lubi się zabawić. Po tygodniu spędzonym w pracy, czy na uczelni nic nie rozluźnia tak jak dobry drink i kilka godzin na parkiecie. Jeśli mówimy o klubach w Łodzi nie sposób nie wspomnieć o kultowej, działającej od 1996 r. Łodzi Kaliskiej. Tutaj nie tylko potańczycie i wypijecie drinka ale również będziecie mieli okazję podziwiać unikalne fotografie (klub pełni funkcję galerii sztuki), ale jeśli dobrze traficie być może uda wam się zobaczyć ciekawe przedstawienie, performance, czy koncert z muzyką na żywo. W tym samym podwórku przy Piotrkowskiej 102 znajdziecie również popularny klub Lordi’s. Jakie inne kluby znajdziecie na Piotrkowskiej w Łodzi? Jednym z popularniejszych jest klub Czekolada słynący z imprez „Ladies Night”, klub Kokoo, Teatr, Loża, czy Bedroom.

Kluby Łódź w rytmie disco… polo

Wiecie jak to jest z disco polo… Nikt nie słucha, ale wszyscy znają. Bo do disco polo zdecydowanie lepiej tańczyć niż wsłuchiwać się w głębokie teksty o zranionej miłości. Znajdziecie więc i takie kluby na Piotrkowskiej w Łodzi, w których będziecie mieli okazję świetnie bawić się i w rytmach disco polo. Najpopularniejsza jest chyba Bajka Disco Club gdzie co weekend parkiet wypełnia się po brzegi. Potupać nóżką do rytmów znanych i lubianych piosenek, których wcale nie słuchacie będziecie mogli też zbaczając nieco z Piotrkowskiej. W centrum znajdziecie klub Antrakt, który serwuje muzykę z lat 70’, 80’, 90’ i wszelkiego rodzaju polskie szlagiery oraz klub Pewex, gdzie kiluset gości może bawić się na 3 salach. Nieco dalej, przy al. Politechniki na imprezę w rytmach disco-polo możecie wybrać się do Cottonu lub do Futurysty.

Łódź klubowo, ale alternatywnie

Kluby w Łodzi przy Piotrkowskiej nie zawiodą również fanów bardziej alternatywnych brzmień. Na terenie słynnego kompleksu OFF Piotrkowska znajdziecie klub DOM, gdzie każdy kto lubi elektroniczne, alternatywne, czy rave’owe klimaty poczuje się jak w domu. Ciekawe imprezy organizuje również Niebostan. Pomiędzy Czwartkami Social Media, Wegańskimi śniadaniami czy Dyskusyjnymi Klubami Książki możemy wpaść tutaj na świetne imprezy, które latem odbywają się na patio. „Niebostański” Funkostan, czy Bałkańska Potupajka na stałe wpisały się w imprezową mapę Łodzi. Ciekawą muzykę taneczną znajdziemy również kawałek od Piotrkowskiej w Żarty Żartami. Organizowane tam wspólnie z radiem Żak „Dyskoteki młodego człowieka” przyciągają tłumy hitami, które większość z nas pamięta z czasów dzieciństwa, czy młodości.

Partnerzy