Zabawki interaktywne – realistyczna zabawa

Zabawki interaktywne – realistyczna zabawa

Zabawki towarzyszą dzieciom od pierwszych miesięcy życia. Dzięki nim pociechy przez zabawę poznają świat, uczą się nowych kolorów, kształtów, dźwięków, rozwijają pamięć, kreatywność i koordynację ruchową. Na rynku znajduje się mnóstwo różnego typu zabawek, dlatego ich wybór nie należy do najprostszych zadań. Inne kryteria w doborze zabawek mają dzieci, a inne rodzice.

Dla pociechy zabawki mają być przede wszystkim ładne, atrakcyjne, kolorowe i zapewniać udaną rozrywkę. Natomiast dorośli wybierają zabawki pod kątem ich bezpieczeństwa oraz funkcjonalności, a także rozwoju psychofizycznego oraz intelektualnego dziecka. Czy te wszystkie cechy może spełniać ta sama zabawka? Odpowiedź brzmi – tak. Tego typu oczekiwania spełniają zabawki interakcyjne nazywane edukacyjnymi. Uczą, rozwijają, a jednocześnie dostarczają niesamowitej rozrywki dziecku, które jest bardzo skupione na zabawie. Dzięki czemu rzadziej się nudzi.

Dumel Arka Noego – więcej niż zabawki

Osoby szukające zabawek interaktywnych mają naprawdę w czym wybierać. Sklep internetowy Manima, z miłości do dzieci stworzył bogatą ofertę zabawek interaktywnych zapewniających wielogodzinną zabawę. Wśród nich bezkonkurencyjny okazuje się interaktywny statek ze zwierzętami marki Dumel Arka Noego absorbujący dziecko już od pierwszych chwil.

Zestaw ten to coś więcej, niż zwykłe zabawki. To nowoczesny gadżet przeznaczony dla dzieci już od pierwszego roku życia, cechujący się trwałością i wytrzymałością na uszkodzenia mechaniczne. Znakami rozpoznawczymi marki Dumel są odporność na zniszczenie nawet przy bardzo intensywnym użytkowaniu, piękna kolorystyka, poręczne kształty, łagodne i miłe dla ucha dźwięki oraz wysoki stopień funkcjonalności zabawek.

Zestaw składający się ze statku i barwnych zwierząt marki Dumel Arka Noego to coś więcej niż kolorowe elementy do zabawy. To niezastąpiony towarzysz, z którym pociecha nigdy nie będzie się nudziła, nawet przez chwilę. Ponadto cechą charakterystyczną zabawek interaktywnych jest fakt, że angażują one kilka zmysłów jednocześnie. Dzięki temu rozwijają się u dziecka pamięć, kreatywność, skupienie, koncentracja, myślenie przyczynowo-skutkowe oraz spostrzegawczość.

Zabawka interaktywna angażuje kilkoro dzieci jednocześnie

Zabawy zabawkami edukacyjnymi to świetne rozwiązanie na spędzenie czasu razem przez kilkoro dzieci. Kilkuletnie maluchy bawiąc się wspólnie, uczą się dzielenia, rozpoznawania potrzeb u innych dzieci, a także wspólnej pomocy. Zabawki interaktywne mocno absorbują pociechy, a ich wielofunkcyjność pozwala stopniowo odkrywać otaczający je świat.

Jeśli chodzi o takie zabawki, jak interaktywne zestawy Arka Noego marki Dumel, to zapewniają one bardzo realistyczną zabawę, pozwalającą na rozwinięcie zdolności analitycznych, poznawanie nowych rzeczy w sposób dający dużo radości, zaspokajanie ciekawości oraz udaną rozrywkę. Reasumując, zabawki interaktywne to coś więcej niż tylko przedmioty do zabawy, to niezawodny przyjaciel towarzyszący dziecku w jego rozwoju.

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy