Epicki sylwester dla studentów!

Epicki sylwester dla studentów!

Każdy kolejny Sylwester to wyzwanie! Co przygotować i jak go zorganizować, by był lepszy od poprzednich? Oglądanie po raz enty Kevina, który zostaje sam w domu, a opcjonalnie - również sam w Nowym Yorku, przestało już być zabawne. I nie jest nawet cool. Podobnie jak balowanie na domówce w przebraniu Jamesa Bonda, w towarzystwie Supermana lub innego Batmana, próbujących poderwać Marilyn Monroe. A gdyby tak w tym roku zdać się na studenckie biuro podróży i przeżyć najbardziej epicki sylwester ever?

 

Z kim planujecie Sylwestra?

Że ze znajomymi, to wiadomo! Ale kto odpowiada za jego organizację? Tylko nie mówcie, że jakoś to będzie i jakoś się wszystko zorganizuje. Nic nie zorganizuje się samo, a jakoś może okazać się… byle jakie. Student.travel.pl to biuro podróży działające na rynku od ponad 13 lat i specjalizujące się w organizowaniu rozmaitych wyjazdów i wycieczek dla studentów. Spokojnie! Studencki wyjazd może być naprawdę dobrze zorganizowany i wcale nie musi wiązać się z koniecznością spania na waleta w zagranicznym akademiku! Na student.travel.pl znajdziecie szereg ofert wyjazdów zagranicznych z gwarancją bezpiecznej i komfortowej podróży, noclegami w sprawdzonych, wygodnych kwaterach oraz opieką świetnych pilotów. No dobra… to gdzie chcecie jechać?

Jaki kierunek Was interesuje?

Wyjazdy sylwestrowe to ważna część oferty większości biur podróży, bo przecież taka okazja do zabawy zdarza się… raz w roku! Studenci mogą wybrać się bardzo blisko (ot, choćby w Bieszczady), jak i bardzo daleko (ot, choćby do Tajlandii i Kambodży). Wszystko zależy od tego, jak chcecie spędzić ten wyjątkowy czas.

Narty i snowboard

Jesteście miłośnikami sportów zimowych i tym, co was kręci i napędza (dosłownie i w przenośni), jest możliwość oddawania się białym szaleństwom na doskonale przygotowanych stokach? Możecie wybrać się na Sylwestr SKI&SNB. Gdzie? Na przykład na Słowację, do Austrii lub Włoch. Zorganizowany wyjazd na Sylwester SKI&SNB to gwarancja świetnej zabawy, w doborowym towarzystwie ludzi, którzy podobnie jak Wy, kochają zimę, narty i snowboard. Na Słowacji czekają na Was malownicze krajobrazy, ponad 46 km tras, fajne wyciągi i znakomicie przygotowane snowparki. Austriackie Alpy to ponad 300 km tras oraz absolutnie bezkonkurencyjnie przygotowane stoki, po których można bezpiecznie szusować od rana do wieczora oraz najnowocześniejsze wyciągi i przepiękne widoki. A może… SKI Safari? To oferta wyjazdu do Włoch, podczas którego odwiedzicie najpopularniejsze resorty doliny Alta Valtellina i pośmigacie na ponad 260 km tras.

Noc sylwestrową możecie spędzić na dowolnej, odbywającej się w okolicy zakwaterowania imprezie lub po prostu… na stoku. Szczegóły dotyczące zasad i płatności za imprezę sylwestrową znajdziecie w opisach poszczególnych wyjazdów. Studencki klimat? Gwarantowany!

City Break, czyli krótka przerwa na zwiedzanie

Sylwestrową przerwę od nauki można wykorzystać na zwiedzenie miejsc, w których jeszcze nas nie było, poznanie nowych kultur, nowych smaków… Sylwester studencki zagranicą z pewnością będzie wyjątkowy! Jakie kierunki cieszą się największym powodzeniem? Nowy Rok witacie najchętniej we Włoszech, w Grecji, Hiszpanii, Portugalii i Paryżu. Ogromnym zainteresowaniem cieszą się zdecydowanie bliższe Polsce destynacje, czyli Czechy, Słowacja i Ukraina. Mniejsze odległości oznaczają mniej godzin spędzonych w autokarze i niższe ceny. Dla studentów z zasobniejszym portfelem skierowane są propozycje kilku lub kilkunastodniowych wycieczek w bardziej egzotyczne miejsca, np. do Tajlandii, Kambodży, czy Maroko.

Ideą Sylwestra CITY BREAK jest intensywne zwiedzanie wybranych miejsc z przerwą na Imprezę Sylwestrową, którą możecie spędzić w wybranym przez siebie klubie, czy hotelu.

Parostatkiem w piękny rejs?

No dobra, nie parostatkiem, ale w rejs! Rejs sylwestrowy to oryginalny sposób na spędzenie Sylwestra 2018/2019. Możliwość spędzenia 2-3 nocy w kajutach luksusowego statku wycieczkowego i zwiedzanie najpiękniejszych miast północnej Europy…. Brzmi świetnie prawda? I tak właśnie będzie!

W Polsce też może być wyjątkowo!

Nie samą zagranicą człowiek żyje, a Sylwester spędzony w Bieszczadach możemy wspominać równie długo, jak ten spędzony wiele kilometrów od domu. Bieszczady to gwarancja wyjątkowego klimatu i bliskości natury, ale również aktywnie spędzonego czasu podczas śnieżnej wyprawy na Połoninę Wetlińską oraz błogiego lenistwa w luksusowym SPA. Impreza Sylwestrowa spędzona w blasku ogromnego ogniska z pewnością zapisze się w naszej pamięci jako ta wyjątkowa.

Ile macie czasu?

Świętowanie Sylwestra możemy zacząć już 26 grudnia. Czyli kolacja wigilijna z rodziną, pakowanie walizek i… w drogę! Do wyboru są również wyjazdy, rozpoczynające się na dzień lub dwa przed nocą sylwestrową. W ofercie biura podróży student.travel.pl znajdziecie sylwestrowe propozycje wyjazdów i wycieczek trwających od 2-3 dni do nawet 11 dni. To kiedy chcecie wyjechać?

Ile macie kasy?

Czynnik finansowy w życiu studenta jest ważny? Pewnie, że tak! Sylwester, nawet ten naprawdę wyjątkowy i zorganizowany przez biuro podróży, może kosztować niewiele, mieścić się w tzw. średniej półce cenowej lub wymagać wcześniejszego zaciśnięcia studenckiego pasa i odłożenia większej kwoty. Na student.travel.pl znajdziecie wyjazdy w cenach od około 500 zł (za dwudniowy wyjazd sylwestrowy do Lwowa), przez wyjazdy, których koszty zmieszczą się w przedziale od 800 do 1500 zł i takie, za które przyjdzie nam zapłacić 4 – 5 tysięcy.

Wszystko ustalone? Najwyższy czas zaplanować zbliżającego się wielkimi krokami Sylwestra!

Pełną ofertę wyjazdów dla studentów na sylwestra możesz sprawdzić na stornie https://student.travel.pl/wyjazdy-sylwester-2019.

Łódź to miasto bardzo niedoceniane... a niesłusznie! Z nami odkryjesz bogatą historię Łodzi, znajdziesz pomysł na pełne atrakcji popołudnie, ciekawy wieczór, niezapomniany weekend i poznasz ciekawostki na temat miasta, w którym nie sposób się nudzić!

Inne z tej kategorii:

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Partnerzy